O Wydawnictwie | wersja beta
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa ( InPost Paczkomaty 24/7) już od 200,00 zł.

Książki pedagodiczne - poradniki dla rodziców i nauczycieli

W niniejszej kategorii znajdą Państwo poradniki zarówno dla nauczycieli, logopedów, jak i rodziców. Oferowane przez nas pomoce dydaktyczne wspomagają nauczycieli w prowadzeniu zajęć, a rodzicom pomagają zrozumieć problemy ich dzieci.

 Trening słuchu. Naucz się rozróżniać głoski PC DVD Trening słuchu. Naucz się rozróżniać głoski PC DVD
Nasza cena: 95,90 zł
OPIS
A niech się brudzą! A niech się brudzą!
Producent: Feeria
Nasza cena: 33,90 zł
OPIS
Bajki, które uczą, jak żyć wśród innych Bajki, które uczą, jak żyć wśród innych
Nasza cena: 46,90 zł
OPIS
Dialog zamiast kar Dialog zamiast kar
Nasza cena: 26,90 zł
OPIS
Jak mama została Indianką - Ulf Stark, Mati Lepp Jak mama została Indianką - Ulf Stark, Mati Lepp
Producent: ZAKAMARKI
Nasza cena: 25,90 zł
OPIS

Pedagogika

Poznać świat dziecka

Nasze poradniki dla rodziców, pedagogów i nauczycieli pozwalają na lepsze zrozumienie dziecięcego świata i problemów. Lektura poradników psychologicznych wspomaga pracę terapeutyczną. Ważne w tym kontekście jest to, by poznać zmiany obyczajowe oraz współczesne zagrożenia. Oferowane przez nas książki pozwalają w znacznym stopniu poprawić relacje między młodzieżą a dorosłymi.

 

Wiedza kluczem do diagnozy

Książki pedagogiczne znajdujące się w naszej księgarni edukacyjnej, pozwalają na lepsze zrozumienie dziecka i nastolatka. Ułatwia to rozpoznanie zaburzeń rozwojowych. Diagnoza w takim wypadku jest niezwykle istotna. Pozwala ona na szybkie wdrożenie terapii pedagogicznej, która pomoże dziecku w jego problemach.

 

Terapia pedagogiczna

W niektórych przypadkach wspomaganie rozwoju intelektualnego dziecka jest szczególnie ważne. Tak dzieje się, chociażby w przypadku dzieci z zaburzeniami mowy, dysleksją rozwojową, mutyzmem i afazją. Terapia pedagogiczna w takim wypadku opiera się na wspomaganiu rozwijania umiejętności, których przyswajanie jest zaburzone.

 

Poradniki pedagogiczne i psychologiczne

Bardzo ważną kwestią w edukacji dziecka jest zrozumienie jego świata. W przypadku wielu zaburzeń rozwojowych dziecka, jego terapia pedagogiczna będzie połączona z terapią psychologiczną. Każde dziecko wymaga odrębnego i indywidualnego podejścia. Dlatego tak ważne jest, by pedagodzy, logopedzi, rodzice oraz studenci sięgali po książki pedagogiczne, pozwalające wejść w świat dziecka.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl