O Wydawnictwie | wersja beta
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa ( InPost Paczkomaty 24/7) już od 200,00 zł.

Pakiet edukacyjny dla przedszkolaków - Szkoła za pasem

Niniejsza kategoria skierowana jest przede wszystkim do nauczycieli przedszkoli oraz rodziców dzieci pięcio- i sześcioletnich. Znajdujące się w pakiecie pomoce dydaktyczne z powodzeniem mogą być wykorzystywane do przygotowania zajęć dla dzieci oraz do zabawy i nauki w domu. Proponowane ćwiczenia uczą logicznego myślenia, rozwijają motorykę małą i słuch fonemowy

 

 

Kolekcja łamigłówek cz. 2 - Szkoła za pasem Kolekcja łamigłówek cz. 2 - Szkoła za pasem
Producent: WE
Nasza cena: 19,90 zł
OPIS
szt.
Kolekcja łamigłówek cz. 1 - Szkoła za pasem Kolekcja łamigłówek cz. 1 - Szkoła za pasem
Producent: WE
Nasza cena: 19,90 zł
OPIS
szt.
Kolekcja cyferek Szkoła za pasem Kolekcja cyferek Szkoła za pasem
Producent: WE
Nasza cena: 19,90 zł
OPIS
szt.
Kolekcja literek Szkoła za pasem Kolekcja literek Szkoła za pasem
Nasza cena: 19,90 zł
OPIS
szt.
Szkoła za pasem - Pakiet poszerzony II (6 elementów) Szkoła za pasem - Pakiet poszerzony II (6 elementów)
Producent: WE
Nasza cena: 159,00 zł
OPIS
szt.
Szkoła za pasem - Pakiet poszerzony I (6 elementów) Szkoła za pasem - Pakiet poszerzony I (6 elementów)
Producent: WE
Nasza cena: 159,00 zł
OPIS
szt.
Szkoła za pasem - Pakiet pełny (8 elementów) Szkoła za pasem - Pakiet pełny (8 elementów)
Producent: WE
Nasza cena: 179,00 zł
OPIS
szt.

Szkoła za pasem

 
Szkoła za pasem
 

Zapraszamy na stronę dedykowaną pakietowi, gdzie znajdują się szczegółowe informacje: szkołazapasem.pl oraz do obejrzenia naszego przewodnika po pakiecie Szkoła za pasem

 

Jeśli jesteś nauczycielem - skontaktuj się z nami przed zakupem!

 

Recenzje pakietu: Rybka - gabinet logopedyczny
blog Smartmama blog Coś na półce
blog Pomysłowe Smyki blog Schwytane Chwile
blog Kusiątka blog I&K W Domowym Zaciszu
Domowe Urwisy Papuga - gabinet neurologopedyczny
Rodzicielnik blog Kreatywnie w domu

 

Nauka przez zabawę

Dzieci pięcio- i sześcioletnie powinny odpowiednio wcześnie rozpocząć przygotowanie do edukacji w szkole. Warto pokazać im, że nauka może być też dobrą zabawą. „Szkoła za pasem” to pakiet edukacyjny, z którego mogą korzystać nauczyciele, rodzice i opiekunowie do wprowadzenia przedszkolaków w świat literek, cyferek i znaków matematycznych. Dziecko w wieku przedszkolnym jest ciekawe świata i łatwo przyswaja wiedzę, zwłaszcza podczas zabawy. W naszej księgarni internetowej znajdą Państwo atrakcyjne karty z ćwiczeniami, które angażują i zachęcają dziecko do nauki.

Jak nauczyć dziecko liter?

Dzieci w wieku przedszkolnym cechuje niezwykła ciekawość świata. Warto ją wykorzystać w trakcie przygotowywania przedszkolaków do rozpoczęcia nauki w szkole. Jednym z najczęściej zadawanych przez rodziców pytań jest to, jak nauczyć dziecko czytać. Warto wykorzystać naturalne dziecięce zainteresowanie światem oraz radość z zabawy. Najlepiej wprowadzać dzieci w świat liter poprzez gry, zabawy, rozwiązywanie prostych zadań. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci, a także oczekiwaniom rodziców i nauczycieli, przygotowaliśmy zestawy ćwiczeń, które zachęcają dziecko do aktywności, takich jak rozmowa, opowiadanie, wycinanie, wyklejanie, ale także pisanie i czytanie.

Dzieci uwielbiają łamigłówki

Zapoznawanie przedszkolaka ze światem liter i cyfr powinno być procesem, który nie kojarzy się z przykrym obowiązkiem – ale wręcz przeciwnie – z zabawą i poznawaniem fascynującego świata wokół. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom zawartym w oferowanym przez nas pakiecie, dziecko nie tylko poznaje podstawy niezbędne do nauki czytania i liczenia, ale także kształtuje sprawność grafomotoryczną. Obejmuje ona m.in. rozwój motoryki małej, spostrzegawczość wzrokową, a także koordynację wzrokowo-ruchową, a więc wszechstronne umiejętności, które przydadzą się w dalszych etapach rozwoju dziecka.

Niezastąpiona pomoc nauczyciela

Nauczyciele, rodzice i opiekunowie mają świadomość tego, jak ciężko jest utrzymać zainteresowanie dziecka daną aktywnością, zwłaszcza w trakcie zajęć grupowych. Pakiet edukacyjny „Szkoła za pasem” to nie tylko materiały dydaktyczne zawierające zestawy ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym, ale także książki dla nauczycieli. Znaleźć w nich można gotowe scenariusze zajęć, propozycje zabaw, pakiety ćwiczeń i plansze demonstracyjne. Wszystko to jest nieocenionym wsparciem w trakcie codziennych zajęć przedszkolnych. Nasze przewodniki zawierają także porady z zakresu psychologii. Są też pomocne w przeprowadzaniu diagnozy pedagogicznej.

 

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl