O Wydawnictwie | wersja beta

Kolekcja cyferek Szkoła za pasem

Dział: Szkoła za pasem
Podkategoria: Grafomotoryka
Wydawca: WE
Dostępność: Duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Nasza cena: 19,90 zł 19.90
ilość Ilość
dodaj do przechowalni

Opis

"Kolekcja cyferek Szkoły za pasem" to publikacja, z której można korzystać niezależnie od wybranego programu wychowania przedszkolnego.

Kolekcja cyferek zawiera zadania wprowadzające przedszkolaka w świat cyfr i znaków matematycznych. Ćwiczenia opracowano tak, by wykorzystać zainteresowania i naturalną u dziecka potrzebę odszyfrowania zapisu cyfrowego, zaspokojenia ciekawości, poszerzenia jego wiedzy i zainteresowań matematycznych. Ćwiczenia rozwijają także określone w obszarze 14. Podstawy Programowej umiejętności szkolne – sprawność grafomotoryczną, rozpoznawanie kierunków na płaszczyźnie kartki. 

Ćwiczenia z Kolekcji cyferek obejmują, oprócz poznania cyfr i znaków matematycznych, także poznanie i utrwalenie kształtów i nazw figur geometrycznych, rozwiązywanie prostych zadań z treścią, a także przybliżają poprawny zapis prostych działań arytmetycznych.

Wewnątrz zeszytu znajduje się arkusz naklejek, dodatkowo urozmaicający pracę i uatrakcyjniający w oczach dziecka wykonywane ćwiczenia. Do niektórych ćwiczeń, podobnie jak w kartach pracy Szkoła za pasem. Roczne przygotowanie do szkoły, proponowane jest użycie folii. Poprzez wielokrotne wykonanie ćwiczeń grafomotorycznych dziecko rozwija spostrzegawczość oraz zdolności manualne i dąży do uzyskania satysfakcjonującego je rezultatu.

Więcej informacji - kliknij tutaj.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl