O Wydawnictwie | wersja beta

Logopedyczny test dla dzieci i młodzieży

Liczba stron: 54
Wydawca: Unikat2
Dostępność: Brak towaru
Nasza cena: 119,00 zł 119.00
Cena katalogowa: 139,00 zł
ilość Ilość
dodaj do przechowalni

Opis

Logopedyczny test dla dzieci i młodzieży
Iwona Michalak-Widera

Test zawiera:

  • Kartę badania mowy
  • Przewodnik metodyczny do korzystania z Karty badania mowy i z Kwestionariusza obrazkowego

Kwestionariusz obrazkowy wraz z Kartą badania mowy jest owocem wieloletniej pracy  diagnostyczno-terapeutycznej Iwony Michalak-Widery z dziećmi i młodzieżą z wadami wymowy, zarówno w normie intelektualnej, jak i z obniżoną sprawnością umysłową. Test przeznaczony jest do badania małych dzieci – od trzeciego roku życia do wieku młodzieńczego, prawidłowo rozwijających się oraz dzieci, u których rozwój psychofizyczny przebiega nieharmonijnie – od momentu, kiedy potrafią nazywać prezentowane obrazki.

Dodatkowo, dzięki naturalnemu wyglądowi desygnatów prezentowanych na poszczególnych kartach możliwe jest stosowanie kwestionariusza również w przypadku osób dorosłych.

Co więcej, kwestionariusz obrazkowy możemy  stosować w czasie terapii logopedycznej, np. do powtarzania wyrazów z ćwiczoną głoską, układania z nimi zdań, opowiadania zmyślonych historii czy zadawania pytań i wymyślania zagadek z użyciem ilustracji zawartych na planszach. także w postępowaniu logopedycznym warto wykorzystać ilustracje pozwalające na różnicowanie głosek szeregu szumiącego, syczącego i ciszącego, także głosek [l] i [r] oraz głosek dźwięcznych i bezdźwięcznych. 

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl