O Wydawnictwie | wersja beta

Wiosenny cykl webinarów

Wiosenny cykl webinarów

 

Harmonogram szkoleń:

 

14 maja, godz. 18:00-19:30 - "Terapia logopedyczna dziecka jąkającego się". Prowadzenie: dr Anna Walencik-Topiłko

19 maja, godz. 18:00-19:30 -"Jak odzyskać dziecko, które „utknęło” w smartfonie?". Prowadzenie: prof. Agnieszka Ogonowska

26 maja, godz. 20.00-21.30 - "Jesteś dzielna, Mamo!". Prowadzenie: Marta Paluch-Chrabąszcz

28 maja, godz. 18:00-19:30 - "Mało lat mam a czytam sam". Prowadzenie: dr Kinga Turek

11 czerwca, godz. 18:00-19:30 - "Mało lat mam a piszę sam". Prowadzenie: dr Kinga Turek

Prowadzenie:

dr Anna Walencik-Topiłko - doktor nauk humanistycznych, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Gdańskiego, adiunkt w Instytucie Logopedii UG, kierownik Podyplomowego Studium Emisji i Higieny Głosu UG. Z wykształcenia językoznawca, logopeda (neurologopeda, logorytmik, specjalista w zakresie emisji głosu). Od ponad dwudziestu lat zajmuje się logopedią zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Autorka licznych publikacji naukowych, współautorka podręczników akademickich z logopedii i neurologopedii. Opiekun merytoryczny pakietu programów multimedialnych Logopedia Pro. Twórca piosenek, wierszyków i opowiadań logopedycznych. Opracowała programy multimedialne dla dzieci "Czytam i piszę" oraz "Logorytmikę". Prowadzi gabinet logopedyczny. Jest także trenerem i szkoleniowcem.

 

dr Kinga Turek - doktor nauk społecznych, dyplomowany neurologopeda, pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, oligofrenopedagog, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, nauczyciel akademicki, ekspert ministerialny wchodzący w skład komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy.
Na co dzień pracuje jako neurologopeda w oddziałach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz prowadzi własną praktykę logopedyczną. Zajmuje się profilaktyką, diagnozą oraz terapią logopedyczną dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, opiniowaniem logopedycznym i współpracą z rodzicami.

 

prof. dr hab. Agnieszka Ogonowska – medioznawczyni i psycholożka, dyrektorka Ośrodka Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, Kierowniczka Katedry Mediów i Badań Kulturowych w Instytucie Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym UP. W obszarze psychologii zajmuje się uzależnieniami od czynności (przede wszystkim uzależnieniami od mediów), komunikacją społeczną, stymulacją kompetencji medialnych, komunikacyjnych i wizualnych dzieci i młodzieży oraz psychologią konfliktów. Autorka wielu publikacji, m.in. Komunikacja i porozumienie. Sztuka bycia razem, tworzenia więzi i rozwiązywania konfliktówUzależnienia medialne. Uwarunkowania, leczenie, profilaktykaWspieranie sprawności językowej i komunikacyjnej seniorów w perspektywie logopedii gerontologicznej.

 

Koszt: 89 zł/szkolenie

 ***Płatności za szkolenia on-line przyjmujemy PayU oraz przelewem na konto (w tytule przelewu prosimy o podanie imię i nazwisko uczestnika) . 
Numer konta Wydawnictwa Edukacyjnego: 94 1240 1431 1111 0000 1045 3861 (PKO SA I O/Kraków)

Szkolenia przeznaczone są dla terapeutów, logopedów, nauczycieli przedszkolnych, studentów i rodziców.

Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie (pdf) potwierdzające udział w szkoleniu.


Organizator: 
Wydawnictwo Edukacyjne

KONTAKT: +48 12 638 00 50; +48 537 787 249;  kontakt@we.pl

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl