O Wydawnictwie | wersja beta

Uzależnienia medialne - wpływ wysokich technologii na dzieci i młodzież

Uzależnienia medialne - wpływ wysokich technologii na dzieci i młodzież
 
Szkolenie dotyczy bardzo istotnego w ostatnich czasach problemu - uzależnień medialnych dzieci i młodzieży. Zjawisko to nasiliło się w ostatnim czasie,
kiedy młodzi ludzie musieli przenieść całe swoje życie do sieci: lekcje on-line, spotkania ze znajomymi on-line, gry on-line.
 
PROGRAM
  1. Dziecko i media elektroniczne: rozwój społeczny, emocjonalny, poznawczy.
  2. Strategie przetwarzania informacji językowych i wizualnych oraz wpływ mediów audiowizualnych na procesy przetwarzania informacji.
  3. Neurobiologiczne podstawy rozwoju mózgu a nowe technologie.
  4. Tradycyjne i technologiczne metody nauczania.
  5. Uzależnienia od nowych technologii u dzieci.

Prowadzenie: prof. dr hab. Agnieszka Ogonowska – medioznawczyni i psycholożka, dyrektorka Ośrodka Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, Kierowniczka Katedry Mediów i Badań Kulturowych w Instytucie Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym UP. W obszarze psychologii zajmuje się uzależnieniami od czynności (przede wszystkim uzależnieniami od mediów), komunikacją społeczną, stymulacją kompetencji medialnych, komunikacyjnych i wizualnych dzieci i młodzieży oraz psychologią konfliktów. Autorka wielu publikacji, m.in. Komunikacja i porozumienie. Sztuka bycia razem, tworzenia więzi i rozwiązywania konfliktówUzależnienia medialne. Uwarunkowania, leczenie, profilaktykaWspieranie sprawności językowej i komunikacyjnej seniorów w perspektywie logopedii gerontologicznej.

 

 

Termin: 10.08.2020 r. godz. 18.00-19.30 

Koszt: 89 zł/szkolenie

***Płatności za szkolenie online przyjmujemy PayPal oraz przelewem na konto (w tytule przelewu prosimy o podanie imię i nazwisko uczestnika) . 
Numer konta Wydawnictwa Edukacyjnego: 94 1240 1431 1111 0000 1045 3861 (PKO SA I O/Kraków)

Szkolenie przeznaczone jest dla terapeutów, pedagogów, logopedów, psychologów, nauczycieli przedszkolnych, studentów i rodziców.

Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie (pdf) potwierdzające udział w szkoleniu.


Organizator:

Wydawnictwo Edukacyjne

KONTAKT: +48 12 638 00 50; +48 537 787 249;


Regulamin

 

REJESTRACJA

 

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl