O Wydawnictwie | wersja beta

Przedszkolak kocha czytać. Komplet - Agnieszka Bala

Autor: Agnieszka Bala
Dział: Logopedia
Podkategoria: Nauka czytania
Wydawca: Wydawnictwo Edukacyjne
Dostępność: Duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Nasza cena: 82,00 zł 82.00
ilość Ilość
dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw promocyjny składający się z trzech publikacji z serii "Przedszkolak kocha czytać" Agnieszki Bali:

Publikacja ta pozwala przygotować dzieci do podjęcia nauki czytania. Powstała w oparciu o metodę Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauki Czytania prof. Jagody Cieszyńskiej. Autorka - Agnieszka Bala - wykorzystała swoje wieloletnie doświadczenie z pracy jako logopeda oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.
Ze względu na intensywny rozwój intelektualny oraz zainteresowanie pismem dziecko powinno rozpocząć naukę czytania jak najwcześniej. Wychodząc temu na przeciw, opracowaliśmy Elementarz oraz dwa zeszyty ćwiczeń - Czytanie symultaniczne i Czytanie sekwencyjne, które pomogą nauczycielowi i rodzicowi rozwijać naturalne zainteresowanie dziecka czytaniem.

Fragment recenzji na blogu www.przystanekrodzinka.pl. Pełny tekst TUTAJ

Dostosowana do zmieniającej się rzeczywistości, a poparta badaniami neuropsychologicznymi i neurofizjologicznymi Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania® stanowi podstawę metodyczną publikacji "Przedszkolak kocha czytać" Agnieszki Bali. Zestaw dwóch zeszytów ćwiczeń wraz z elementarzem przygotowuje dzieci w wieku przedszkolnym do nauki czytania w szkole, a ćwiczone równocześnie umiejętności prawo- i lewopółkulowe rozwijają nie tylko mowę, ale również myślenie, percepcję i sprawność manualną.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl