O Wydawnictwie | wersja beta

Zabawy logorytmiczne w przedszkolu - wspólne działania nauczyciela i logopedy - webinar z dr Anną Walencik-Topiłko

Zabawy logorytmiczne w przedszkolu - wspólne działania nauczyciela i logopedy - webinar z dr Anną Walencik-Topiłko

 

PROGRAM

1. Logorytmika – kilka najważniejszych informacji o metodzie,
2. Ćwiczenia usprawniające motorykę dziecka w zakresie makro- i mikroruchów (przygotowanie do mówienia, czytania i pisania)
3. Ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową w zakresie parametrów akustycznych dźwięków, w tym dźwięków mowy (słuch fizyczny, fonetyczny i fonemowy)
4. Ćwiczenia słowno-ruchowe – stymulacja prawidłowej artykulacji głosek i cech prozodycznych (akcentu, intonacji, tempa, rytmu mowy)
5. Ćwiczenia kształcące szybką reakcję ruchową na określone sygnały oraz ćwiczenia koordynacji słuchowo-wzrokowo-ruchowej – utrwalenie i poszerzenie umiejętności językowych
6. Przykładowe zabawy – współpraca dziecko/nauczyciel/logopeda

 

Prowadzenie: dr Anna Walencik-Topiłko – doktor nauk humanistycznych, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Gdańskiego, adiunkt w Instytucie Logopedii UG, kierownik Podyplomowego Studium Emisji i Higieny Głosu UG. Z wykształcenia językoznawca, logopeda (neurologopeda, logorytmik, specjalista w zakresie emisji głosu). Od ponad dwudziestu lat zajmuje się logopedią zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Autorka licznych publikacji naukowych, współautorka podręczników akademickich z logopedii i neurologopedii. Opiekun merytoryczny pakietu programów multimedialnych Logopedia Pro. Twórca piosenek, wierszyków i opowiadań logopedycznych. Opracowała programy multimedialne dla dzieci "Czytam i piszę" oraz "Logorytmikę". Prowadzi gabinet logopedyczny. Jest także trenerem i szkoleniowcem.  

 

Termin: 18.02.2021 r. godz. 18.00-19.30 

Koszt: 79 zł/szkolenie*** 

Rejestracja 

Webinar przeznaczony jest dla logopedów, nauczycieli przedszkolnych, terapeutów, rodziców.

Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie (pdf) potwierdzające udział w webinarze.

***Płatności za szkolenie online przyjmujemy PayU oraz przelewem na konto (w tytule przelewu prosimy o podanie imię i nazwisko uczestnika lub nr faktury). Numer konta Wydawnictwa Edukacyjnego: 94 1240 1431 1111 0000 1045 3861 (PKO SA I O/Kraków). Osoby płacące przelewem standardowym proszone są o wcześniejszy kontakt. Istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności dla instytucji publicznych pytania dotyczące faktur prosimy kierować na adres mailowy: handel@we.pl

 
Organizator: 
Wydawnictwo Edukacyjne

KONTAKT: +48 12 638 00 50; +48 537 787 249;  kontakt@we.pl

 

Regulamin

 

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl