O Wydawnictwie | wersja beta

Szkoleniowe przedwiośnie - cykl szkoleń online

Szkoleniowe przedwiośnie - cykl szkoleń online

 

Harmonogram szkoleń:

 

18 lutego, godz. 18.00-19.30 – „Zabawy logorytmiczne w przedszkolu - wspólne działania nauczyciela i logopedy”. Prowadzenie: dr Anna Walencik-Topiłko

24 lutego, godz. 18.00-19.30 – „Dyzartria praktycznie”. Prowadzenie: Magda Mazur

25 lutego, godz. 18.00-19.30 – „Uważność w życiu dziecka i bliskich mu dorosłych”. Prowadzenie: Agnieszka Pawłowska

8 marca, godz. 18.00-19.30 – „Ćwiczenia słuchowe w kształtowaniu i korekcie artykulacji”. Prowadzenie: dr Anna Walencik-Topiłko

  

Prowadzenie:

dr Anna Walencik-Topiłko - doktor nauk humanistycznych, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Gdańskiego, adiunkt w Instytucie Logopedii UG, kierownik Podyplomowego Studium Emisji i Higieny Głosu UG. Z wykształcenia językoznawca, logopeda (neurologopeda, logorytmik, specjalista w zakresie emisji głosu). Od ponad dwudziestu lat zajmuje się logopedią zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Autorka licznych publikacji naukowych, współautorka podręczników akademickich z logopedii i neurologopedii. Opiekun merytoryczny pakietu programów multimedialnych Logopedia Pro. Twórca piosenek, wierszyków i opowiadań logopedycznych. Opracowała programy multimedialne dla dzieci "Czytam i piszę" oraz "Logorytmikę". Prowadzi gabinet logopedyczny. Jest także trenerem i szkoleniowcem.

Magda Mazur - neurologopeda, surdologopeda, dyrektor Centrum Neuroterapii i Neurorehabilitacj NSL w Gorzowie Wielkopolskim.
Prowadząca o sobie:
Jestem fajną mamą, raczej dobrym człowiekiem, niezawodnym przyjacielem i nietuzinkową babką. Jestem zdeklarowanym i czynnym neurologopedą, surdologopedą, terapeutą Empathy Dolls, terapeutą karmienia wykorzystującym m.in. elementy karmienia terapeutycznego wg koncepcji Human Touh, providerem – terapeutą metody Johansena IAS, terapeutą miofunkcjonalnym, terapeutą wspierającym swoją pracę całościową neurofizjologiczną koncepcją Castillo Moralesa, entuzjastą wykorzystywania regulatorów funkcji MFS w logoterapii, terapeutą Elastycznego Terapeutycznego Tapingu w neurologopedii ETT-HNO, wielbicielką terapii neurobiologicznej prof. Jagody Cieszyńskiej oraz terapeutą zaburzeń stomatognatycznych oraz zaburzeń CAPD/APD.
Jestem założycielem Centrum Neuroterapii i Neurorehabilitcji NSL Magdalena Mazur z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim (www.centrumnsl.pl).
Jestem współtwórcą terapii ENMOT™ Elektro Neuro Mobilizacja Obszaru Twarzowego. ENMOT™ wykorzystuje różne nowoczesne oddziaływania terapeutyczne, w tym elektrostymulację do poprawy funkcjonowania obszaru ustno-twarzowego u pacjentów z nienormatywną pracą mięśni oraz nerwów czaszkowych. 
www.enmot.pl

Agnieszka Pawłowska - pomaga wprowadzać uważność, życzliwość i współczucie do codziennego życia. Podpowiada, jak odnaleźć trochę spokoju wśród kolejnych zawirowań, dogadać się z własnymi emocjami, myślami, posłuchać swojego ciała, znaleźć drogę do siebie i zaprzyjaźnić się z tym, kogo tam się odnajdzie.
Od ponad 10 lat praktykuje uważność i jest jedną z pierwszych certyfikowanych nauczycielek Mindfulness w Polsce (w podejściu MBSR). Ukończyła psychologię, posiada również certyfikaty nauczyciela Compassion (MBCL) i MBB, a także coacha ICC i Mindfulness Life Coacha. Wykłada na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. By pomóc rodzicom i nauczycielom w przekazywaniu dzieciom wiedzy i umiejętności z zakresu uważniejszego życia, napisała serię książeczek „Kraina Uważności”. Stworzyła także roczny program wdrażania uważności do szkół podstawowych.
www.agnieszka-pawlowska.com
www.facebook.com/livemindfullier

 

Koszt: 79 zł/szkolenie

 

***Płatności za szkolenia on-line przyjmujemy PayU oraz przelewem na konto (w tytule przelewu prosimy o podanie imię i nazwisko uczestnika) . 
Numer konta Wydawnictwa Edukacyjnego: 94 1240 1431 1111 0000 1045 3861 (PKO SA I O/Kraków)

Szkolenia przeznaczone są dla terapeutów, logopedów, nauczycieli przedszkolnych, studentów i rodziców.

Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie (pdf) potwierdzające udział w szkoleniu.


Organizator: 
Wydawnictwo Edukacyjne

KONTAKT: +48 12 638 00 50; +48 537 787 249;  kontakt@we.pl

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl