O Wydawnictwie | wersja beta

Spokojnie, to tylko jąkanie - jak wspierać dzieci jąkające się i ich rodziny - webinar z dr hab. Katarzyną Węsierską

Spokojnie, to tylko jąkanie - jak wspierać dzieci jąkające się i ich rodziny - webinar z dr hab. Katarzyną Węsierską

22 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Świadomości Jąkania (ISAD).
Z tej okazji serdecznie zapraszamy na webinar "Spokojnie, to tylko jąkanie - jak wspierać dzieci jąkające się i ich rodziny", który poprowadzi dr hab. Katarzyna Węsierska, prof. UŚ.


Program 
• Co badania naukowe mówią nam na temat potrzeb dzieci jąkających się w wieku szkolnym
• Jak wdrażać interwencję logopedyczną opartą na współpracy z rodziną i środowiskiem szkolnym dziecka
• Z czego może skorzystać logopeda i nauczyciel – pomocne źródła (także dostępne online)

Prowadzenie: dr hab. Katarzyna Węsierska, prof. UŚ - adiunkt na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach; założyła i prowadzi Centrum Logopedyczne w Katowicac; jej zainteresowania naukowe oraz praktyka logopedyczna koncentrują się na zaburzeniach płynności mówienia; jest koordynatorką międzynarodowego grantu LOGOLab – Dialog bez barier, którego głównym celem jest podniesienie jakości opieki logopedycznej w przypadku jąkania. Jako pierwsza polska logopedka uzyskała prestiżowy tytuł Europejskiego Specjalisty Zaburzeń Płynności Mowy (European Fluency Specialist). Jest wykładowcą Europejskiej Specjalizacji Zaburzeń Płynności Mowy (www.ecsf.eu) – podyplomowego kursu akademickiego organizowanego przez 15 instytucji partnerskich z Europy i USA. Uzyskała akredytację ośrodka terapii jąkania im. Michaela Palina w Londynie do szkolenia polskich logopedów w zakresie stosowania w praktyce logopedycznej w jąkaniu wczesnodziecięcym podejścia interakcyjnego – Palin PCI. Podczas 11th Oxford Dysfluency Conference (2017) została uhonorowana nagrodą im. Dave’a Rowleya (The Dave Rowley Award for International Initiatives), przyznawaną za podejmowanie międzynarodowych inicjatyw w zakresie jąkania.


Termin: 28.10.2021 r. godz. 17.00-19.00

Koszt: 89 zł/szkolenie***

Rejestracja 


***Płatności za szkolenie online przyjmujemy PayU oraz przelewem na konto (w tytule przelewu prosimy o podanie imię i nazwisko uczestnika lub nr faktury). Numer konta Wydawnictwa Edukacyjnego: 94 1240 1431 1111 0000 1045 3861 (PKO SA I O/Kraków). Osoby płacące przelewem standardowym proszone są o wcześniejszy kontakt. Istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności dla instytucji publicznych pytania dotyczące faktur proszę kierować na adres mailowy: handel@we.pl
Szkolenie przeznaczone jest dla terapeutów, pedagogów, logopedów, nauczycieli, studentów logopedii.
Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie (pdf) potwierdzające udział w szkoleniu.


Organizator:
Wydawnictwo Edukacyjne
KONTAKT: +48 12 638 00 50; +48 537 787 249; kontakt@we.pl

Regulamin


Serdecznie zapraszamy!

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl