O Wydawnictwie | wersja beta

Ogólnopolska Konferencja "W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci"

Ogólnopolska Konferencja "W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci"

PILNE!

Szanowni Państwo,

mając na uwadze dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, lęk i niepokój wielu osób przed chorobą lub choćby prewencyjną kwarantanną, a jednocześnie wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom – które docierają do nas różnymi kanałami komunikacji – z dużym żalem podjęliśmy decyzję o zmianie terminu Ogólnopolskiej Konferencji "W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci".

Odbędzie się ona 23 kwietnia 2021 roku.

Uważamy, że troska o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich oraz odpowiedzialne działania na forum społecznym to podstawa w dzisiejszych pandemicznych czasach.

Cieszymy się natomiast ogromnie, że marka naszych konferencji jest dla Państwa wartością priorytetową i że zostają Państwo z nami pomimo kolejnej zmiany terminu wydarzenia. Serdecznie dziękujemy Państwu za zaufanie do nas, wszystkie sygnały ze słowami wsparcia i zachęty do dalszej pracy. Uprzejmie informujemy również, że spotkania z naszymi Prelegentami i Autorami książek odbywają się od sierpnia także w sieci w formie szkoleń online – zapraszamy Państwa do udziału w nich!

Miejmy nadzieję, że konferencyjna mapa spotkań już niebawem wypełni się nowymi terminami. Teraz pozostaje nam życzyć Państwu dużo zdrowia i pozytywnych myśli.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji:

tel. 537 787 249 lub 12 638 00 50.

 

Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w kwietniowej konferencji.

 

Do zobaczenia na wiosnę!

 

 

 

 

Ogólnopolska Konferencja "W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci" odbędzie się w Krakowie, w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego (al. 29 Listopada 46).

Program wydarzenia opiera się na trzech sesjach: I sesja będzie miała charakter naukowy, w II głos zabiorą terapeuci, III sesja natomiast będzie miała formę warsztatową.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy wielu znanych i cenionych specjalistów z zakresu problematyki percepcji słuchowej i zaburzeń słuchu u dzieci.

Chcielibyśmy, by konferencja W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci przyczyniła się do poszerzenia wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat percepcji słuchowej i jej rozwoju oraz zaburzeń słuchu u dzieci, metod i sposobów terapii.

Serdecznie zapraszamy logopedów, terapeutów, nauczycieli, pedagogów, rodziców oraz studentów.

 

Program:

8.00–9.00 – Rejestracja Uczestników
9.00–9.15 – Uroczyste otwarcie Konferencji

9.15–10.00 Wykład otwierający – Rola obiektywnych badań słuchu we wczesnym wykrywaniu zaburzeń słuchu – prof. nadzw. dr hab. med. inż. Krzysztof Kochanek (Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie; Zakład Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego UMCS w Lublinie)

Sesja I – 10.00–11.00

Przyczyny i konsekwencje wysiękowego zapalenia uszu – dr n. med. Paweł Papież (Ordynator Oddziału Otolaryngologicznego, Specjalistyczny Szpital im. Stefana Żeromskiego w Krakowie) 

Uczeń z wadą słuchu w szkole i przedszkolu – dr n. med. Katarzyna Ita Bieńkowska (Zakład Logopedii i Lingwistyki Edukacyjnej, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie)

dyskusja

11.00–11.30 – Przerwa kawowa
 
Sesja II – 11.30–13.30

Zaburzenia przetwarzania słuchowego a zaburzenia rozwoju mowy. Problemy diagnozy i terapii logopedycznej – prof. UMCS dr hab. Jolanta Panasiuk (Zakład Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego UMCS w Lublinie)

Logorytmika w terapii zaburzeń słuchu – podstawy metodyczne i możliwości zastosowania – dr Anna Walencik-Topiłko (Katedra Logopedii, Wydział Filologiczny, Uniwersytet Gdański)

Rozwijanie i usprawnianie percepcji słuchowej dziecka w wieku wczesnoszkolnym – dr Maria Faściszewska (Katedra Logopedii, Wydział Filologiczny, Uniwersytet Gdański)

dyskusja

13.30–14.30 – Obiad

Sesja III – 14.30–15.00

Innowacje logopedyczno-pedagogiczne z wykorzystaniem metod komunikacji wspierającej, w tym języka migowego – mgr Alicja Iwanowska (Centrum Terapii i Rozwoju Mowy MigaMiś Alicja Iwanowska)

15.00 – Zakończenie konferencji

 

Koszt:

rejestracja do 31 stycznia 2020 r. – 249 zł

rejestracja od 1 lutego do 15 marca 2020 r. – 299 zł

rejestracja od 16 marca do 18 marca 2020 r. – 339 zł

  • cena zawiera podatek VAT – 23%

Cena obejmuje: certyfikat uczestnictwa, materiały konferencyjne, przerwę obiadową oraz przerwę kawową.

Studenci i rodzice dzieci z wadami słuchu*** – rabat 20% – zapisy wyłącznie mailowo: kontakt@we.pl

 

***Szczegółowa informacja dot. możliwości otrzymania rabatu 20%:

Rabat 20% otrzymują rodzice dzieci z wadami słuchu oraz studenci studiów lat 1–5 w wieku do 26 lat (studia podyplomowe nie uprawniają do uzyskania zniżki). W powyższych przypadkach zapisy na konferencję przyjmujemy wyłącznie mailowo. Zgłoszenie należy wysłać na adres kontakt@we.pl, załączając odpowiedni dokument uprawniający do zniżki: np. zdjęcie (fragmentu) dokumentu diagnozy dziecka lub zaświadczenie od logopedy/terapeuty/lekarza lub zdjęcie/skan zaświadczenia z uczelni (w przypadku studentów) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy też o podanie danych do wystawienia faktury.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy (kontakt@we.pl) lub telefoniczny (12 638 00 50).

www.we.pl

 

Organizator:

Wydawnictwo Edukacyjne

Honorowy patronat:

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski

Patronat medialny:

Radio Kraków

Patronat:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Stowarzyszenie Słyszeć bez Granic

Partner:

Fundacja Między Uszami

Przedszkola.edu.pl

Sponsor:

Wydawnictwo Dwukropek

Wydawnictwo Mamania

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl