O Wydawnictwie | wersja beta

Mutyzm wybiórczy – istota, diagnoza i terapia zaburzenia

Mutyzm wybiórczy – istota, diagnoza i terapia zaburzenia

Szkolenie dotyczy mutyzmu wybiórczego - zaburzenia wieku dziecięcego. W rzetelny sposób przedstawia sposoby rozpoznawania tego zaburzenia, pokazuje, jak ważną rolę w procesie terapii odgrywają rodzice i nauczyciele oraz wskazuje konkretne metody pracy terapeutycznej.

 

Program:

  1. Mutyzm wybiórczy - od podejrzeń do rzetelnej diagnozy.
  2. Jak rozpoznać dziecko z mutyzmem wybiórczym.
  3. Rola rodzica, nauczyciela, terapeuty w pracy z dzieckiem z mutyzmem wybiórczym.
  4. Metody pracy.
  5. Studium przypadku - ćwiczenia praktyczne.

 

Prowadzenie: Alicja Iwanowska – logopeda, nauczyciel dyplomowany, absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Opolskim. Od 26 lat pracuje z dziećmi, zaczynając od nauczania początkowego, poprzez kolejne specjalizacje w ramach studiów podyplomowych, tj. logopedię i terapię pedagogiczną, oligofrenopedagogikę, organizację i zarządzanie oświatą. Uczestniczyła w wielu kursach, szkoleniach, konferencjach i warsztatach. Ponadto, aby lepiej wspierać i komunikować się z pacjentami, ukończyła kilkustopniowy kurs języka migowego, uzyskując kwalifikacje tłumacza języka migowego. Logopeda i koordynator terapii dziecka w szkole i w Centrum Terapii i Rozwoju Mowy MigaMiś. Pracuje z dziećmi, wykorzystując wiele autorskich tekstów, zabaw i gier. Autorka publikacji Logosyczaki. Przedszkolaki. Ćwiczenia i zabawy logopedyczne wspierające prawidłowy rozwój mowy dziecka.

 

Termin: 26.10.2020 r. godz. 18.00-19.30 

 

Koszt: 89 zł/szkolenie

 

***Płatności za szkolenie online przyjmujemy PayU oraz przelewem na konto (w tytule przelewu prosimy o podanie imię i nazwisko uczestnika lub nr faktury). Numer konta Wydawnictwa Edukacyjnego: 94 1240 1431 1111 0000 1045 3861 (PKO SA I O/Kraków). Osoby płacące przelewem standardowym proszone są o wcześniejszy kontakt. Istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności dla instytucji publicznych pytania dotyczące faktur proszę kierować na adres mailowy: handel@we.pl

Szkolenie przeznaczone jest dla terapeutów, pedagogów, logopedów, nauczycieli przedszkolnych, rodziców.

Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie (pdf) potwierdzające udział w szkoleniu.


Organizator:
Wydawnictwo Edukacyjne

KONTAKT: +48 12 638 00 50; +48 537 787 249;  kontakt@we.pl

 

Regulamin

 

REJESTRACJA

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl