O Wydawnictwie | wersja beta

Książka formą wsparcia w sytuacjach kryzysowych - webinar z dr Wandą Matras-Mastalerz

Książka formą wsparcia w sytuacjach kryzysowych - webinar z dr Wandą Matras-Mastalerz

Celem webinaru jest dostarczenie wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu różnorodnych, kreatywnych form pracy, obcowania, zabawy z książką, tak, by jej lektura była wsparciem dla młodszych i starszych dzieci. 

Temat webinaru: Książka formą wsparcia w sytuacjach kryzysowych 

Program

* Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o wojnach i konfliktach przy pomocy literatury?
* Dzielenie się emocjami - rozwijanie inteligencji emocjonalnej młodych czytelników.
* Rozmowy o stracie, tęsknocie i lękach pogodne i optymistyczne.
* Czy z cytryn można zrobić lemoniadę? Kryzys motywacją do zmiany.
* Metody wspierania dobrostanu i sprężystości psychicznej dzieci i młodzieży.
* Self-regulation - jak skutecznie radzić sobie ze stresem?

Prowadzenie: dr Wanda Matras-Mastalerz - doktor nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa, adiunkt w Instytucie Nauk o Informacji Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego we Wrocławiu, kierownik Zespołu ds. Badań nad Książką w ramach Ośrodka Badań nad Mediami UP w Krakowie, kierownik kursów z zakresu biblioterapii i bajkoterapii. Autorka  kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu terapeutycznej funkcji książki, biblioterapii, pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, technik pracy umysłowej oraz edukacji medialnej i czytelniczej. Certyfikowany trener stymulacji pamięci i rozwoju intelektu, współpracownik Uniwersytetu Dzieci i Rodziców przy UP w Krakowie oraz kilkunastu małopolskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Kierownik studiów podyplomowych z zakresu Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej.

Termin: 11.04.2022 r. godz. 16.00-17.30
Szkolenie online

Koszt: 69 zł*** 

Rejestracja zakończona

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli, pedagogów, wychowawców, terapeutów, logopedów, rodziców - wszystkich, którzy są blisko dzieci.

Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie (pdf) potwierdzające udział w szkoleniu.

***Płatności za szkolenie online przyjmujemy PayU oraz przelewem na konto (w tytule przelewu prosimy o podanie imię i nazwisko uczestnika lub nr faktury). Numer konta Wydawnictwa Edukacyjnego: 94 1240 1431 1111 0000 1045 3861 (PKO SA I O/Kraków). Osoby płacące przelewem standardowym proszone są o wcześniejszy kontakt. Istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności dla instytucji publicznych pytania dotyczące faktur prosimy kierować na adres mailowy: handel@we.pl

 
Organizator: 
Wydawnictwo Edukacyjne

KONTAKT: +48 12 638 00 50; +48 537 787 249;  kontakt@we.pl

 

Regulamin

 

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl