O Wydawnictwie | wersja beta

Akcja "Ferie z Jagodą i Jankiem. Poznajemy Polskę!" Rabat 20%

Ferie z Jagodą i Jankiem. Poznajemy Polskę! Rabat 20%

Wczoraj rozpoczęły się ferie zimowe w Małopolsce i kilku innych województwach. Potrwają one w całej Polsce do 26 lutego - podobnie jak nasza akcja "Ferie z Jagodą i Jankiem. Poznajemy Polskę!". Zapraszamy - przeczytajcie o niej poniżej.

Jakie macie plany na ten czas? Wyjazd na narty albo nad morze? Nadrabianie kulturalnych zaległości? A może tzw. "nicnierobienie" w domku? 

My chcielibyśmy w tym zimowym (po)wolnym czasie zainspirować Was do podróży z Waszymi pociechami i poznawania naszego pięknego kraju razem z Jagodą i Jankiem - bohaterami serii "Kocham Czytać" autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Ostatnia część tej serii "Jagoda i Janek podróżują po Polsce" (tzw. czerwone pudełko) to 18 książeczek dotyczących różnych miast i regionów naszego kraju. Te opowieści to dla dzieci znakomita lekcja historii, geografii, kultury i szansa na rozwijanie języka polskiego. A dodatkowo to też dobry trening czytania!

Pakiet III serii "Kocham Czytać. Jagoda i Janek podróżują po Polsce" to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy:
- szukają pomysłów na polskie destynacje albo już wybierają się w podróż do miejsc, które odwiedzili bohaterowie serii,
- z różnych powodów pozostają w domu i mają czas na lektury, błogie lenistwo, rozmowy - a te książeczki wspaniale inspirują dzieci do zadawania pytań! - wówczas zadaniem nas - dorosłych - jest wykorzystać tę naturalną ciekawość świata u dzieci, by przekazać im jak najwięcej wartościowych informacji!
- potrzebują wsparcia informacyjno-literackiego podczas realnych pobytów/podróży do miejsc opisanych w książeczkach z serii "Kocham Czytać"!

Akcja "Ferie z Jagodą i Jankiem. Poznajemy Polskę!"
Wpisz w koszyku kupon rabatowy FERIE2023 a otrzymasz rabat 20% na dowolną książeczkę z czerwonego pakietu i/lub cały pakiet III.
Akcja trwa do 26.02.2023 r. i dotyczy klientów indywidualnych.

Pakiet III (czerwone pudełko) "Jagoda i Janek podróżują po Polsce" w księgarni TUTAJ.
Cała seria "Kocham Czytać" w księgarni TUTAJ.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl