O Wydawnictwie | wersja beta

„Logosyczaki. Przedszkolaki”, czyli gry i zabawy logopedyczne pomocne w terapii

„Logosyczaki. Przedszkolaki”, czyli gry i zabawy logopedyczne pomocne w terapii
  • W trakcie webinaru Autorka książki Logosyczaki. Przedszkolaki - Alicja Iwanowska -  zapozna uczestników z grami i zabawami zachęcającymi dziecko do współpracy w gabinecie logopedycznym. Opowie także o tym, jak ważne w procesie terapii jest zaangażowanie rodzica. Zaprezentuje też sposoby wykorzystania w pracy logopedy publikacji Logosyczaki.

Każdy z uczestników otrzyma w prezencie publikację Logosyczaki. Przedszkolaki. Ćwiczenia i zabawy logopedyczne wspierające prawidłowy rozwój mowy dziecka.

 

PROGRAM

1. Jak zachęcić dziecko do współpracy w gabinecie logopedycznym.
2. Jak zaangażować rodzica do współdziałania.
3. Propozycje zabaw, gier i kart pracy ułatwiających terapię.
4. Wykorzystanie „Logosyczaków" w przedszkolu, gabinecie i w domu do:
- ćwiczeń,
- utrwalania,
- sprawdzania poprawnych wzorców,
- nauki i zabawy poprzez ruch,
- gier i zabaw.
5. Propozycje ćwiczeń z logopedą, terapeutą, nauczycielem i rodzicem.

 

 

Prowadzenie: Alicja Iwanowska – logopeda, nauczyciel dyplomowany, absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Opolskim. Od 26 lat pracuje z dziećmi, zaczynając od nauczania początkowego, poprzez kolejne specjalizacje w ramach studiów podyplomowych, tj. logopedię i terapię pedagogiczną, oligofrenopedagogikę, organizację i zarządzanie oświatą. Uczestniczyła w wielu kursach, szkoleniach, konferencjach i warsztatach. Ponadto, aby lepiej wspierać i komunikować się z pacjentami, ukończyła kilkustopniowy kurs języka migowego, uzyskując kwalifikacje tłumacza języka migowego. Logopeda i koordynator terapii dziecka w szkole i w Centrum Terapii i Rozwoju Mowy MigaMiś. Pracuje z dziećmi, wykorzystując wiele autorskich tekstów, zabaw i gier. Autorka publikacji Logosyczaki. Przedszkolaki. Ćwiczenia i zabawy logopedyczne wspierające prawidłowy rozwój mowy dziecka.

 

Termin: 20.10.2020 r. godz. 18.00-19.30 

Koszt: 89 zł/szkolenie*** 

Webinar przeznaczony jest dla terapeutów, logopedów, nauczycieli przedszkolnych, rodziców.

Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie (pdf) potwierdzające udział w webinarze.

***Płatności za szkolenie online przyjmujemy PayU oraz przelewem na konto (w tytule przelewu prosimy o podanie imię i nazwisko uczestnika lub nr faktury). Numer konta Wydawnictwa Edukacyjnego: 94 1240 1431 1111 0000 1045 3861 (PKO SA I O/Kraków). Osoby płacące przelewem standardowym proszone są o wcześniejszy kontakt. Istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności dla instytucji publicznych pytania dotyczące faktur proszę kierować na adres mailowy: handel@we.pl

 
Organizator:
Wydawnictwo Edukacyjne

KONTAKT: +48 12 638 00 50; +48 537 787 249;  kontakt@we.pl

 

Regulamin

 

REJESTRACJA

 

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl