O Wydawnictwie | wersja beta

Zaburzenia lękowe. Podręcznik z ćwiczeniami opartymi na terapii poznawczo-behawioralnej

Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Dostępność: brak towaru
Nasza cena: 56,00 zł 56.00
Cena katalogowa: 59,00 zł
ilość Ilość
dodaj do przechowalni

Opis

Praktyczny podręcznik opracowany przez największe autorytety nurtu CBT.

Niniejsza książka, została napisana przez wybitnych specjalistów w dziedzinie terapii poznawczej, jej  głównym zadaniem jest pomaganie w zrozumieniu własnego lęku i stopniowej zmianie sposobu myślenia, a w konsekwencji w odzyskaniu dobrego samopoczucia i równowagi psychicznej. dodatkowo, pozycja ta, dzięki przystępnemu językowi i licznym, praktycznym poradom, sprawdza się świetnie jako lektura samopomocowa. Stanowi również świetne uzupełnienie biblioteczki psychoterapeutów i klinicystów - szczególnie tych, którzy prowadząc terapię zaburzeń lękowych oraz zainteresowanych nurtem CBT - czyli dostarczając materiałów przydatnych do pracy z pacjentem.

Ten praktyczny podręcznik stworzono, przede wszystkim opierając się na wieloletnim doświadczeniu klinicznym. Zawarte w nim doskonałe kwestionariusze, ćwiczenia oraz przykłady pomagają w skutecznym ograniczeniu lęku - w szczególności panicznego, społecznego i uogólnionego. Uczą także, w jaki sposób rozpoznawać czynniki, które go uruchamiają; pokazują jak pozbyć się natrętnych myśli i oderwanych od rzeczywistości przekonań leżących u jego podstawy, pozwalają dodatkowo poczuć się bezpieczniej w stresujących okolicznościach i stawić czoła sytuacjom wywołującym panikę.

Kup ten nieoceniony podręcznik, gdy będziesz gotów rzucić wyzwanie lękowi i zrobić wszystko, by się z nim uporać. Clark i Beck to wybitni znawcy terapii poznawczej pozwalającej osiągnąć najwyższe na świecie wskaźniki skuteczności w leczeniu lęku. Masz teraz okazję skorzystać z porad wybitnych fachowców, dążąc do spokojniejszej, szczęśliwszej przyszłości.

dr Christine A. Padesky, współautorka książki Umysł ponad nastrojem

 

David A. Clark, to wybitny doktor psychologii i profesor na Uniwersytecie w Nowym Brunszwiku w Kanadzie. Jest powszechnie uznanym autorytetem w dziedzinie terapii poznawczo-behawioralnej lęku i depresji oraz autorem licznych książek.

Aaron T. Beck, to świetny twórca terapii poznawczej, także badacz, pedagog i praktykujący psychiatra. Jest emerytowanym profesorem psychiatrii Wydziału Medycznego Uniwersytetu Pensylwanii oraz prezesem Instytutu Terapii Poznawczo-Behawioralnej Becka. Autor i współautor licznych publikacji.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl