O Wydawnictwie | wersja beta

Świadome rodzicielstwo. Wychowaj szczęśliwe dziecko dzięki większej samoświadomości

Wydawca: Wydawnictwo MIND
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Nasza cena: 36,90 zł 36.90
ilość Ilość
dodaj do przechowalni

Opis

„To najlepsza książka o rodzicielstwie, jaką znam.”
Jesper Juul


Książka ta odpowiada na pytania w jaki sposób doświadczenia z dzieciństwa wpływają na to, jakimi jesteśmy rodzicami? Jak nauka wyjaśnia złożone relacje między rodzicami i dziećmi? Czy dzięki autorefleksji można przezwyciężyć ograniczenia własnej przeszłości? 

W związku z tym  wybitny neurobiolog oraz psychiatra dziecięcy Daniel J. Siegel jak i pedagog Mary Hartzell napisali niezwykła książkę dla rodziców, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Autorzy ukazują, że dzięki świadomej refleksji nad własną przeszłością można znacząco poprawić swoje relacje dziećmi. Bezpieczna więź, dostrojona komunikacja, wspólny dialog ? To główne fundamenty, które pozwalają przetrwać niejeden konflikt w rodzinie i zapewniają dziecku optymalne warunki rozwoju.

„Książka Daniela Siegela ma tą ogromną zaletę, że nie jest poradnikiem o tym, co robić z dziećmi, tylko książką o tym, co robić ze sobą, żeby móc w bardziej dojrzały sposób budować relacje z dziećmi. Zawdzięczam tej lekturze możliwość głębszego zrozumienia samej siebie jako mamy oraz innych rodziców.”

Agnieszka Stein, autorka książek Dziecko z bliska oraz Dziecko z bliska idzie w świat

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl