O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Rozwój dziecka od 3 lat do 6 lat

Liczba stron: 512
ISBN: 9788-3748-9437-1
Wydawca: GWP
Dostępność: brak towaru
Nasza cena: 54,00 zł 54.00
Cena katalogowa: 59,90 zł
quantity Ilość
Ocena: 0
Producent: GWP
Kod produktu: 0791

Opis

Rozwój dziecka od 3 lat do 6 lat
Joshua D. Sparrow

 

 

Książka ta jest drugą cześć znakomitego poradnika dla rodziców. Doktor Brazelton, jako wybitny amerykański pediatra z niemal ogromną pięćdziesięcioletnią praktyką, w sposób przyjazny i fachowy omawia rozwój fizyczny, emocjonalny i poznawczy dziecka w wieku od 3 do 6 lat. Przede wszystkim Skupia się przy tym na przełomowych momentach, które budzą największy niepokój rodziców, a które często łączą się z regresem rozwojowym. Jednocześnie uspokaja, że każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie i nie istnieje tak zwany rozwój książkowy. Omawia najważniejsze problemy wychowawcze i rozwojowe. Nieustannie też podkreśla, że rodzicielstwa najlepiej uczyć się na błędach, gdyż dzięki nim dokonujemy analizy własnego podejścia, by zaradzić trudnej sytuacji. Całość napisana z empatią i humorem stanowi doskonały przewodnik dla współczesnych rodziców.Doktorowi Brazeltonowi zaufało już ponad milion rodziców na świecie!
Przekonaj się, na czym polega jego fenomenalne podejście!

Niniejsza pozycja nie tylko w bardzo przystępny, ale i dogłębny sposób wprowadza rodziców w świat umysłu i zachowań dzieci do szóstego roku życia. Opisuje, jak widzą one otaczający je świat, siebie nawzajem i dorosłych, jak rozumują i podejmują decyzje. (…) Mam nadzieję, że książka znajdzie się na półce w każdym domu, w którym rośnie i rozwija się mały człowiek, oraz że będzie istotną pomocą dla szukających wiedzy i rozwiązań rodziców.
Dorota Zawadzka psycholog, gwiazda programu Superniania

(…) to pozycja wyjątkowa i ze wszech miar godna polecenia. (…) Jej przesłanie stanowi idea, że najważniejszym zadaniem rodziców, lekarzy i opiekunów jest zrozumienie unikalnego języka zachowań i doświadczeń dziecka. Jedynie rozumiejąc, możemy mądrze wspierać i towarzyszyć. Z prawdziwą przyjemnością mogę zarekomendować lekturę obu tomów wszystkim rodzicom, jak również specjalistom zajmującym się małymi dziećmi i ich rodzinami.
Grażyna Kmita doktor nauk humanistycznych, psycholog
Zakład Wczesnej Interwencji Psychologicznej Instytutu Matki i Dziecka
Instytut Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl