O Wydawnictwie | wersja beta

Rehabilitacja funkcji poznawczych

Wydawca: WIR
Dostępność: Brak towaru
Nasza cena: 30,00 zł 30.00
Cena katalogowa: 32,00 zł
ilość Ilość
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: WIR
Kod produktu: 1201

Opis

Jest to przede wszystkim zbiór ćwiczeń dla osób z nabytym osłabieniem funkcji poznawczych. Zawiera w sobie głównie zadania trenujące przede wszystkim procesy uwagi, oraz różne rodzaje pamięci, funkcje wzrokowo-przestrzenne, gnozję i funkcje językowe.

Wszystkie zadania  podzielone są na trzy zestawy według poziomu trudności. Książka ta nadaje się szczególnie do pracy z pacjentami o różnych potrzebach i deficytach, ale znajdzie również  zastosowanie w przypadku osób z lekkim osłabieniem sprawności poznawczej, jak i tych, których funkcjonowanie jest znacznie zakłócone przez występujące trudności. Może być pomocna również osobom, które w procesie rehabilitacji osiągają stopniowo coraz lepsze efekty, wskutek czego wskazane jest, by stawiane im wyzwania rosły adekwatnie do wzrostu ich umiejętności.

Pozycja ta może być wykorzystywana przez profesjonalistów na oddziałach szpitalnych czy w domach opieki, jak również przez rodziny pacjentów do celów rehabilitacji domowej. W takiej sytuacji może stanowić uzupełnienie pracy z psychologiem, logopedą czy terapeutą zajęciowym.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl