O Wydawnictwie | wersja beta

PUS Logopedyczne potyczki 3. Głoski szumiące

Wydawca: Epideixis
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Nasza cena: 13,90 zł 13.90
ilość Ilość
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Epideixis
Kod produktu: 1199

Opis

Książeczka PUS należy do nowej serii książeczek logopedycznych, które kierowane są do dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
Seria "Logopedyczne potyczki" powstała zwłaszcza z myślą o dzieciach, które mają trudności z automatyzacją głosek w już wywołanych w ich wymowie. Składa się z 4 części:
1. Głoski ciszące
2. Głoski syczące
3. Głoski szumiące
4. Głoski L-R
Ćwiczenia zostały skonstruowane tak, aby zachować zasadę stopniowania trudności - od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Ich różnorodność pozwala ćwiczyć nie tylko wymowę, ale także szereg innych umiejętności, jak na przykład: myślenie logiczne i analityczne, koncentrację i uwagę, analizę wzrokową i słuchową, kategoryzowanie, szeregowanie, układanie sekwencji.

Logopedyczne potyczki 3. Głoski szumiące
Autorką jest Magdalena Rybka - logopedka pracująca na co dzień z dziećmi mającymi trudności z prawidłową wymową, jednocześnie popularna blogerka, poruszająca na swoim blogu wiele tematów związanych z logopedią i rozwojem dziecka.
Przygotowała także charakterystyczne czarno-białe ilustracje na okładkę i do kilku ćwiczeń zawartych w książeczce.
Z książeczki można korzystać w gabinetach logopedycznych, w terapii pedagogicznej, a także w trakcie zabaw w domu. Rozwiązywanie zawartych w niej zadań przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS mocno angażuje uwagę dziecka oraz umożliwia samokontrolę poprawności wybranych odpowiedzi.

System edukacji PUS to sprawdzony i ceniony przez pedagogów i rodziców sposób rozbudzania aktywności dziecka. Jest pomocą dydaktyczną, którą można wykorzystywać na każdym etapie rozwoju dziecka. Umożliwia dostosowanie tematu i stopnia trudności zadań do indywidualnych potrzeb i wymagań dziecka.

Polecamy

Klienci, którzy wybrali ten produkt, byli zainteresowani również
do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl