O Wydawnictwie | wersja beta

Ten produkt jest niedostępny.

Opis

Książeczka PUS należy do nowej serii książeczek logopedycznych, skierowanych przede wszystkim do dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
Seria "Logopedyczne potyczki" powstała zwłaszcza z myślą o dzieciach, które mają trudności z automatyzacją głosek w już wywołanych w ich wymowie. Składa się z 4 części:
1. Głoski ciszące
2. Głoski syczące
3. Głoski szumiące
4. Głoski L-R
Ćwiczenia zostały skonstruowane tak, aby zachować zasadę stopniowania trudności - od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Ich różnorodność pozwala ćwiczyć nie tylko wymowę, ale także szereg innych umiejętności, jak na przykład: myślenie logiczne i analityczne, koncentrację i uwagę, analizę wzrokową i słuchową, kategoryzowanie, szeregowanie, układanie sekwencji.

Logopedyczne potyczki 2. Głoski syczące
Autorką jest Magdalena Rybka - logopedka pracująca na co dzień z dziećmi mającymi trudności z prawidłową wymową, jednocześnie popularna blogerka, poruszająca na swoim blogu wiele tematów związanych z logopedią i rozwojem dziecka.
Przygotowała także charakterystyczne czarno-białe ilustracje na okładkę i do kilku ćwiczeń zawartych w książeczce.
Z książeczki można korzystać w gabinetach logopedycznych, w terapii pedagogicznej, a także w trakcie zabaw w domu. Rozwiązywanie zawartych w niej zadań przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS mocno angażuje uwagę dziecka oraz umożliwia samokontrolę poprawności wybranych odpowiedzi.

System edukacji PUS to sprawdzony i ceniony przez pedagogów i rodziców sposób rozbudzania aktywności dziecka. Jest pomocą dydaktyczną, którą można wykorzystywać na każdym etapie rozwoju dziecka. Umożliwia dostosowanie tematu i stopnia trudności zadań do indywidualnych potrzeb i wymagań dziecka.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl