O Wydawnictwie | wersja beta

PUS Logopedyczne potyczki 1. Głoski ciszące

Dział: Logopedia
Podkategoria: Artykulacja
Wydawca: Epideixis
Dostępność: Brak towaru
Nasza cena: 13,90 zł 13.90
ilość Ilość
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Epideixis
Kod produktu: 1197

Opis

Seria "Logopedyczne potyczki" powstała przede wszystkim z myślą o dzieciach, które mają trudności z automatyzacją głosek w już wywołanych w ich wymowie. Składa się z 4 części:
1. Głoski ciszące
2. Głoski syczące
3. Głoski szumiące
4. Głoski L-R
Ćwiczenia w zestawie zostały skonstruowane tak, aby zachować zasadę stopniowania trudności - od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Ich różnorodność pozwala ćwiczyć nie tylko wymowę, ale także szereg innych umiejętności, jak na przykład: myślenie logiczne i analityczne, koncentrację i uwagę, analizę wzrokową i słuchową, kategoryzowanie, szeregowanie, układanie sekwencji.

Logopedyczne potyczki 1. Głoski ciszące
Autorką jest Magdalena Rybka - logopedka, która pracuje na co dzień z dziećmi mającymi trudności z prawidłową wymową, jednocześnie popularna blogerka, poruszająca na swoim blogu wiele tematów związanych z logopedią i rozwojem dziecka.
Przygotowała także charakterystyczne czarno-białe ilustracje na okładkę i do kilku ćwiczeń zawartych w książeczce.
Z książeczki można korzystać w gabinetach logopedycznych, w terapii pedagogicznej, a także w trakcie zabaw w domu. Rozwiązywanie zawartych w niej zadań przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS mocno angażuje uwagę dziecka oraz umożliwia samokontrolę poprawności wybranych odpowiedzi. To doskonały motywator do dalszych ćwiczeń.

Polecamy

Klienci, którzy wybrali ten produkt, byli zainteresowani również
do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl