O Wydawnictwie | wersja beta

Ten produkt jest niedostępny.

Opis

Moje dziecko się jąka. Co mogę zrobić? Poradnik dla rodziców i opiekunów dzieci jąkających się. 

Jest to książka, pozwalająca poznać uczucia jakie towarzyszą jąkaniu się, zarówno dziecku jak i jego bliskim. Zawiera także aktualną wiedzę i współczesne teorie dotyczące mówienia niepłynnego. 

Autor: Peter Schneider; ilustracje: Bernd Natke, przekład: Aleksandra Boroń

 

Jest to pozycja, na którą od dawna czekają rodzice i terapeuci dzieci jąkających się – pełna zrozumienia, poczucia humoru, akceptacji i aktualnej wiedzy o jąkaniu przekazanej w przystępny sposób. Terapeucie ta książka da możliwość pełniejszego poznania  towarzyszącej jąkaniu złożonej gamy uczuć i myśli  zarówno pacjenta, jak  i jego najbliższych. Książka ta powinna być lekturą obowiązkową dla rodzica i osób mających kontakt z jąkającym się dzieckiem.  

Z rekomendacji dr Marii Faściszewskiej  
Katedra Logopedii Uniwersytet Gdański
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 w Gdańsku

 

Zachęcam do uważnego przeczytania tej książki – jej bogata treść może służyć pomocą wszystkim osobom ze środowiska dziecka jąkającego się. Zawiera ona między innymi czytelną mapę terapii jąkania u dzieci mającą formę skoncentrowanego opisu współczesnych podejść, który ułatwi – także terapeutom – ich uporządkowanie i wybór najbardziej odpowiedniego dla indywidualnych potrzeb dziecka.  Rodzicom zaniepokojonym niepłynnością mowy książka ta podpowie dostępne już dziś możliwości wspierania dziecka.

Z rekomendacji mgr Lucyny Jankowskiej-Szafarskiej
Szpital Specjalistyczny im. dr Babińskiego w Krakowie
terapeuty jąkania

 

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl