O Wydawnictwie | wersja beta

Ten produkt jest niedostępny.

Opis

Lęk i zamartwianie się u nastolatków
Lisa M. Schab
red. Przekład Beata Radwan

Książka ta zawiera przede wszystkim ćwiczenia, które pomogą w przezwyciężeniu lęku i zamartwiania się.

Jest to praktyczny podręcznik radzenia sobie z lękiem dla nastolatków ukazujący, jak opanować uczucie silnego lęku i położyć kres zamartwianiu się. Pomaga także  wypracować pozytywny obraz samego siebie i rozpoznać niespokojne myśli. Zawiera opis ciekawych technik, które nastolatkowie mogą stosować samodzielnie lub z pomocą psychologa. Podręcznik oferuje również wartościowe wskazówki, jak szukać dodatkowego wsparcia, jeśli okaże się to konieczne.

Odczuwanie lęku to częsty i uleczalny stan. Wykonując zawarte w tej książce ćwiczenia, dowiesz się, jak zapobiegać lękowi i jak sobie z nim radzić. Niektóre z ćwiczeń początkowo mogą się wydawać nietypowe. Być może będą one wymagały zrobienia czegoś, co jest dla ciebie całkowitą nowością. Nawet jeśli zawarte tutaj sugestie odbiegają od twoich przyzwyczajeń, zachęcam do tego, aby je wypróbować. Czasami najdziwniejsze ćwiczenie może się okazać tym najbardziej pomocnym.
Lisa M. Schab

LISA M. SCHAB jest to pracownik socjalny, który prowadzi prywatną praktykę na przedmieściach Chicago. Pisze artykuły do miesięcznika dla rodziców Chicago Parent i jest autorką ośmiu poradników dla dzieci i dorosłych. Prowadzi warsztaty terapii opartej na technikach relaksacyjnych i samopomocy dla szerokich kręgów społeczeństwa oraz szkolenia zawodowe dla terapeutów.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl