O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Lęk i zamartwianie się u nastolatków

Liczba stron: 190
ISBN: 978-83-233-4267-0
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Dostępność: brak towaru
Nasza cena: 43,00 zł 43.00
Cena katalogowa: 46,00 zł
quantity Ilość

Opis

Lęk i zamartwianie się u nastolatków
Lisa M. Schab
red. Przekład Beata Radwan

Ćwiczenia, które pomogą w przezwyciężeniu lęku i zamartwiania się.

Praktyczny podręcznik radzenia sobie z lękiem dla nastolatków pokazujący, jak opanować uczucie lęku i położyć kres zamartwianiu się. Pomaga wypracować pozytywny obraz samego siebie i rozpoznać niespokojne myśli. Zawiera opis technik, które nastolatkowie mogą stosować samodzielnie lub z pomocą psychologa. Podręcznik oferuje również wskazówki, jak szukać dodatkowego wsparcia, jeśli okaże się to konieczne.

Odczuwanie lęku to częsty i uleczalny stan. Wykonując zawarte w tej książce ćwiczenia, dowiesz się, jak zapobiegać lękowi i jak sobie z nim radzić. Niektóre z ćwiczeń początkowo mogą się wydawać nietypowe. Być może będą one wymagały zrobienia czegoś, co jest dla ciebie całkowitą nowością. Nawet jeśli zawarte tutaj sugestie odbiegają od twoich przyzwyczajeń, zachęcam do tego, aby je wypróbować. Czasami najdziwniejsze ćwiczenie może się okazać tym najbardziej pomocnym.
Lisa M. Schab

LISA M. SCHAB jest pracownikiem socjalnym prowadzącym prywatną praktykę na przedmieściach Chicago. Pisze artykuły do miesięcznika dla rodziców Chicago Parent i jest autorką ośmiu poradników dla dzieci i dorosłych. Prowadzi warsztaty terapii opartej na technikach relaksacyjnych i samopomocy dla szerokich kręgów społeczeństwa oraz szkolenia zawodowe dla terapeutów.

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl