O Wydawnictwie | wersja beta

Ten produkt jest niedostępny.

Opis

Lęk i fobia.Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi
Edmund J. Bourne
Przekład Robert Andruszko

Jest to wydanie klasycznego oraz bestsellerowego podręcznika dla osób głównie cierpiących na zaburzenia lękowe. Zawiera ono aktualne informacje na temat nowych leków stosowanych w terapii lęku, także stanów somatycznych, które mogą potęgować lęk oraz różnych metod medytacji służących opanowaniu lęku.

Lęk i fobia jest to niezwykle praktyczny i wszechstronny poradnik dla wszystkich, którzy zmagają się z napadami paniki,lękami społecznym, agorafobią oraz lękiem uogólnionym, także zachowaniami obsesyjno-kompulsywnymi i innymi zaburzeniami lękowymi. Dodatkowo, szczegółowe zalecenia, kwestionariusze i ćwiczenia pomogą w przyswojeniu sobie umiejętności i dokonaniu zmian w stylu życia niezbędnych do osiągnięcia pełnego i trwałego wyleczenia. Podręcznik ten bez problemu można wykorzystać do opracowania własnego programu samopomocy lub jako dodatkową pomoc w terapii. W miarodajny sposób omawia on szeroki zakres zagadnień i metod terapeutycznych, w tym takie, których nie można znaleźć w innych książkach poświęconych zaburzeniom lękowym.


Każdy, kto zmaga się z napadami paniki i lękami, znajdzie tu mnóstwo ćwiczeń i wskazówek pomagających w przezwyciężeniu lęku i stresu, od zaleceń dotyczących asertywności do opracowania pozytywnej strategii leczenia.
Midwest Book Review

Podręcznik ten zawiera praktyczne i wszechstronne wskazówki dla każdego, kto próbuje sobie radzić z wielorakimi przejawami paniki i lęku.
Child and Behavior Therapy

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl