O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Kolekcja łamigłówek cz. 1 i cz. 2

Autor: Marta Jelonek, Katarzyna Wójcik-Bożętka
Dział: Szkoła za pasem
Podkategoria: Rozwijanie mowy i myślenia
Rok wydania: 2017
Wydawca: Wydawnictwo Edukacyjne
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Nasza cena: 25,44 zł 25.44
Cena katalogowa: 31,80 zł
quantity Ilość
Ocena: 0
Producent: Wydawnictwo Edukacyjne
Kod produktu: 0268 + 0269

Opis

Specjalnie z myślą o logopedach "Kolekcja łamigłówek" cz. 1 i cz. 2 teraz w zestawie - taniej o 20%!

Z zeszytów wspomagających, mnie jako logopedzie, najbardziej podoba się Kolekcja łamigłówek. Pełno w nich ćwiczeń sekwencji, analizy wzrokowej, przetwarzania od lewej do prawej, grafomotoryki, pracy na sylabach, narracji oraz słuchu fonemowego. Nie zabraknie krzyżówek, krótkich tekstów do czytania, wyrazów do pisania (po śladzie). Dla mnie bomba!


[z recenzji logopedy Magdaleny Rybki; pełny tekst tutaj]

 

Kolekcja łamigłówek zawiera zagadki i zadania sprzyjające kształtowaniu umiejętności szkolnych. Proponowane ćwiczenia mają na celu rozbudzenie w dziecku zainteresowania literami, ułatwienie nauki czytania, a także doskonalenie umiejętności matematycznych, stosowania cyfr rozwiązywania prostych działań arytmetycznych. Książki świetnie przygotowują również do nauki pisania poprzez ćwiczenia sprawności grafomotorycznej, orientacji w przestrzeni i na płaszczyźnie, spostrzegawczości wzrokowej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Różnorodność zadań sprzyja rozwojowi myślenia logicznego i kształtowania umiejętności rozumienia poleceń.

Są pomocą stymulującą i wspierającą wszechstronny rozwój dziecka. Umożliwiają indywidualizację działań podejmowanych z dzieckiem.

Kolekcja łamigłówek pozwala dziecku na samodzielne pokonywanie trudności, wzmacnia jego rozwój emocjonalny; daje radość i uczy poprzez dobrą zabawę.

 

Kolekcja łamigłówek stanowi rozszerzenie zadań zamieszczonych w kartach pracy Szkoła za pasem. Kolejne zadania są skorelowane z tematyką kompleksową tego pakietu, ale mogą być wykorzystywane oddzielnie, bez względu na pracę z pakietem. Skierowana jest do przedszkolaków, które przygotowują się do podjęcia nauki w szkole. 

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl