O Wydawnictwie | wersja beta

Ten produkt jest niedostępny.

Opis

"Kolekcja łamigłówek" cz. 1 i cz. 2

Z zeszytów wspomagających, mnie jako logopedzie, najbardziej podoba się "Kolekcja łamigłówek". Pełno w nich ćwiczeń sekwencji, analizy wzrokowej, przetwarzania od lewej do prawej, grafomotoryki, pracy na sylabach, narracji oraz słuchu fonemowego. Nie zabraknie krzyżówek, krótkich tekstów do czytania, wyrazów do pisania (po śladzie). Dla mnie bomba!

Z recenzji logopedy Magdaleny Rybki.

 

"Kolekcja łamigłówek" zawiera zagadki i zadania sprzyjające kształtowaniu umiejętności szkolnych. Proponowane ćwiczenia mają na celu rozbudzenie w dziecku zainteresowania literami, ułatwienie nauki czytania, a także doskonalenie umiejętności matematycznych. Książki świetnie przygotowują również do orientacji w przestrzeni i na płaszczyźnie, spostrzegawczości wzrokowej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Różnorodność zadań sprzyja rozwojowi myślenia logicznego oraz kształtowania umiejętności rozumienia poleceń.

"Kolekcja łamigłówek" pozwala dziecku na samodzielne pokonywanie trudności, wzmacnia jego rozwój emocjonalny. Daje radość i uczy poprzez dobrą zabawę.

"Kolekcja łamigłówek" stanowi rozszerzenie zadań zamieszczonych w kartach pracy "Szkoła za pasem". Kolejne zadania skorelowane są z tematyką kompleksową tego pakietu, ale mogą być wykorzystywane także oddzielnie, bez względu na pracę z pakietem.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl