O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Kocham się uczyć. Odwracamy obrazki...

Autor: Jagoda Cieszyńska
Dział: Logopedia
Podkategoria: Dysleksja
Wydawca: Wydawnictwo Edukacyjne
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Nasza cena: 26,91 zł 26.91
Cena katalogowa: 29,90 zł
quantity Ilość
Ocena: 0
Producent: Wydawnictwo Edukacyjne
Kod produktu: 76

Opis

Odwracamy obrazki, aby dziecko kochało czytać, nie bało się geometrii i czytania mapy na lekcji geografii.

Ćwiczenia odwracania wzorów dla wszystkich dzieci uczących się czytać, a także dla uczniów leworęcznych, ze skrzyżowaną lateralizacją oraz dla przedszkolaków zagrożonych dysleksją. Są pomocą do wykorzystania w przedszkolach, gabinetach logopedycznych, podczas zajęć reedukacyjnych i rewalidacyjnych. To również świetna zabawa dla przedszkolaków na deszczowe popołudnie.

Recenzje publikacji:
KreatywneWrota.pl - fragment poniżej

Rozwijanie percepcji przestrzennej jest istotne podczas zajęć przygotowujących do nauki czytania, posługiwania się mapą i rozwiązywania zadań na lekcji geometrii. Jak wspomóc dziecko w nabyciu tej umiejętności?
Dzisiaj chciałabym pochylić się nad pozycją która ukazała się nakładem Wydawnictwa Edukacyjnego, a bez której nie wyobrażam sobie efektywnej terapii. Mam na myśli pozycję Jagody Cieszyńskiej „Kocham się uczyć – odwracamy obrazki, aby dziecko kochało czytać, nie bało się geometrii i czytania mapy na lekcjach geografii”.
Dzieci z zaburzeniami procesu formowania się dominacji stronnej i dzieci leworęczne oraz ze skrzyżowaną lateralizacją mają duże kłopoty z opanowaniem umiejętności rozpoznawania znaków (liter i cyfr), które są odwrócone w płaszczyźnie pionowej i poziomej.
Aby ułatwić i uatrakcyjnić dzieciom nabywanie tej trudnej umiejętności odwracania wzorów Jagoda Cieszyńska przygotowała ćwiczenia w szybkim rozpoznawaniu odwróconych obrazków tematycznych i atematycznych.

Kreatywniewdomu

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl