O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Jaki? Jaka? Jakie? Przymiotnik. Gramatyka języka polskiego

Wydawca: Epideixis
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Nasza cena: 13,60 zł 13.60
Cena katalogowa: 15,11 zł
quantity Ilość
Ocena: 0
Producent: Epideixis
Kod produktu: 703

Opis

Książeczka Jaki? Jaka? Jakie? Przymiotnik 1 jest poświęcona kształtowaniu pojęcia przymiotnika. Proponowane ćwiczenia i obserwacje językowe pomogą dziecku odkryć najważniejsze cechy i funkcje tej części mowy, dostarczając ciekawego słownictwa i okazji do posługiwania się nim w różnych sytuacjach. Szczególnym walorem jest połączenie nauki z zabawą i działaniem.

Pierwsza część ćwiczeń obejmuje zagadnienia przewidziane programem klasy II, ale może być też wykorzystywana w klasach wyższych. Książeczka ta służy też jako materiał uzupełniający do zajęć wyrównawczych i ukierunkowanej pracy z dziećmi z dysleksją i dysortografią oraz w terapii logopedycznej.

Zabawa z PUS-ami polega na rozwiązywaniu zadań zawartych w książeczkach i jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym. Po zakończeniu zadania dziecko samo sprawdza, czy odpowiedź ułożona z klocków jest poprawna i zgodna z wzorem kontrolnym pokazanym w książeczce przy rozwiązywanym zadaniu.

System Edukacji PUS daje możliwość pracy we własnym tempie i samodzielnego kontrolowania jej efektów, co ma bardzo duży wpływ na osiągane przez dziecko wyniki.
do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl