O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Gramatyka na wesoło 1. Gramatyka języka polskiego

Wydawca: Epideixis
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Nasza cena: 13,90 zł 13.90
Cena katalogowa: 15,11 zł
quantity Ilość
Ocena: 0
Producent: Epideixis
Kod produktu: 705

Opis

Gramatyka na wesoło 1, pierwsza książeczka z serii Gramatyka na wesoło jest próbą nowego spojrzenia na zagadnienia gramatyki języka polskiego.

Dziecko nie znajdzie w niej, jak w podręczniku, odpowiedzi na wszystkie pytania związane z gramatyką języka polskiego, ale ułatwi mu ona zrozumienie niektórych problemów gramatycznych. Książeczka w sposób bardziej przystępny i przejrzysty ujmuje trudne dla dziecka zagadnienia i przekształca żmudną naukę pisowni wyrazów w sprawdzoną i lubianą zabawę z PUS-em. Zaproponowane w książeczkach ćwiczenia znacznie poszerzają wiedzę dziecka o poznanych częściach mowy i ich związkach wyrazowych. Dają możliwość praktycznego zastosowania wyrazów bliskoznacznych, przeciwstawnych, zdrobnień, a także różnych form rzeczownika, przymiotnika, liczebnika i czasownika.

Dzięki tej zabawie dziecko będzie mogło nie tylko sprawdzić prawidłowość rozwiązania, lecz także samodzielnie, bez czyjejkolwiek pomocy, poprawić ewentualne błędy i utrwalić znajomość poznanych zasad.

Zabawa z PUS-ami polega na rozwiązywaniu zadań zawartych w książeczkach i jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym. Po zakończeniu zadania dziecko samo sprawdza, czy odpowiedź ułożona z klocków jest poprawna i zgodna z wzorem kontrolnym pokazanym w książeczce przy rozwiązywanym zadaniu.

Polecamy

Klienci, którzy wybrali ten produkt, byli zainteresowani również
do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl