O Wydawnictwie | wersja beta

Ten produkt jest niedostępny.

Opis

Elementarz dla dzieci z dysleksją to niezwykle wyjątkowa pozycja dla dzieci, które borykających się z zaburzeniami koncentracji. Specjalna i zarazem przyjazna konstrukcja oraz forma elementarza pomagają skupić się dziecku na konkretnym zagadnieniu.

Elementarz jest podzielony na trzy części – obejmuje naukę liter, naukę sylab oraz czytanie całych słów, od najprostszych po bardziej złożone. zawiera także, atrakcyjne teksty, pełne ciekawostek o świecie, skutecznie zachęcą dzieci do nauki. Wyraźna czcionka i duże odstępy między wierszami dodatkowo ułatwią czytanie i zmobilizują dzieci do pracy w skupieniu. Każda część elementarza, poza zasadniczymi ćwiczeniami czytania, zawiera również zadania pomagające kształtować słuch fonemowy dziecka. Ta niezwykła książka będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli czy terapeutów.

Autor: Agnieszka Łubkowska, specjalizująca się w zaawansowanych metodach korekty dysleksji, nadpobudliwości psychoruchowej z deficytami uwagi, dyskalkulii oraz dysgrafii.
 

Ilustracje (cudowne): Joanna Kłos.
 

Książkę można obejrzeć tutaj.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl