O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Elementarz dla dzieci z dysleksją

Wydawca: Nasza Księgarnia
Dostępność: brak towaru
Nasza cena: 36,00 zł 36.00
Cena katalogowa: 39,90 zł
quantity Ilość

Opis

Przed wami książka, jakiej jeszcze nie było! Czy wiecie, że kobra potrafi splunąć jadem na odległość pięciu metrów, a większość muszli ślimaków skręca w prawo? Mnóstwo tu ciekawostek, o których nie mieliście pojęcia!

Elementarz dla dzieci z dysleksją to wyjątkowa pozycja dla dzieci borykających się z zaburzeniami koncentracji. Specjalna i zarazem przyjazna konstrukcja oraz forma elementarza pomagają skupić się dziecku na konkretnym zagadnieniu.

Elementarz jest podzielony na trzy części – naukę liter, naukę sylab oraz czytanie całych słów, od najprostszych po bardziej złożone. Atrakcyjne teksty, pełne ciekawostek o świecie, skutecznie zachęcą dzieci do nauki. Wyraźna czcionka i duże odstępy między wierszami dodatkowo ułatwią czytanie i zmobilizują dzieci do pracy w skupieniu. Każda część elementarza, poza zasadniczymi ćwiczeniami czytania, zawiera również zadania pomagające kształtować słuch fonemowy dziecka. Ta niezwykła książka będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli czy terapeutów.

Autor: Agnieszka Łubkowska, specjalizująca się w zaawansowanych metodach korekty dysleksji, nadpobudliwości psychoruchowej z deficytami uwagi, dyskalkulii oraz dysgrafii.
 

Ilustracje (cudowne): Joanna Kłos.
 

Książkę można obejrzeć tutaj.

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl