O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Dziesięć rzeczy, o których chciałoby ci powiedzieć dziecko z autyzmem

Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Nasza cena: 42,90 zł 42.90
Cena katalogowa: 44,99 zł
quantity Ilość

Opis

Dziesięć rzeczy, o których chciałoby ci powiedzieć dziecko z autyzmem
Autor: Ellen Notbohm

Pełna współczucia, przenikliwych spostrzeżeń i humoru, uniwersalna książka opisująca „dziesięć rzeczy”, które pomagają w zrozumieniu – nie zdefiniowaniu – dzieci z autyzmem. Publikacja w odróżnieniu od innych pozycji na rynku o tematyce autyzmu pozwala spojrzeć na świat oczami dziecka, usłyszeć jego głos, który w narastającej wokół autyzmu wrzawie często bywa niesłyszany. Tekst Ellen Notbohm powinien stać się lekturą obowiązkową dla wszystkich rodziców, krewnych, pracowników społecznych, nauczycieli oraz terapeutów dzieci z autyzmem.


Ellen Notbohm po raz kolejny przypomina nam, że powinniśmy się więcej uczyć, niż nauczać innych, i że powinniśmy więcej słuchać, niż mówić.

dr Paula Kluth, doradca ds. autyzmu


Tylko ta publikacja w 100% wyjaśniła zachowanie mojego syna. Nikt, nawet lekarze, nie potrafili wytłumaczyć mi, co czuje mój syn. Często powtarzałam: «Jak bardzo chciałabym móc spojrzeć na świat jego oczami, choćby przez jeden dzień». Ta książka mi to umożliwiła.

Caroline Nel, rodzic dziecka z autyzmem

Po lekturze wielu książek na temat autyzmu stwierdziłam, że ta będzie dla mnie najlepsza. Czytając ją, na przemian śmiałam się i płakałam. Świadomość, że nie ja jedna rozumiem, o co w tym chodzi, przyniosła mi spokój i ulgę. Dzięki tej publikacji poznałam nowe strategie i koncepcje, które okazały się pomocne. Ellen Notbohm opowiada o moim synu; jestem zachwycona jej pozytywnym nastawieniem!

Karen Maher, rodzic dziecka z autyzmem


Ellen Notbohm to wielokrotnie nagradzana autorka oraz matka synów z ADHD i autyzmem. Jej artykuły, komentarze, a także fragmenty książek były publikowane w setkach magazynów, gazet, czasopism akademickich i podręczników metodycznych na całym świecie oraz na licznych stronach internetowych.

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl