O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny

Wydawca: mamania
Dostępność: brak towaru
Nasza cena: 32,00 zł 32.00
Cena katalogowa: 34,90 zł
quantity Ilość
Ocena: 0
Producent: mamania
Kod produktu: 0682

Opis

„Najważniejsza jest relacja z dzieckiem” – słyszą zewsząd rodzice. Ale jak ją pielęgnować, kiedy rano trzeba szybko wyjść do szkoły albo kiedy rodzeństwo zaczyna kłótnie o zabawki? Jak zadbać o potrzeby całej rodziny, jeśli każdy ma inne oczekiwania, a doba tylko dwadzieścia cztery godziny?

Małgorzata Musiał, ceniona przez rodziców doświadczona pedagog i mama trójki dzieci, autorka popularnego bloga „Dobra relacja”, pokazuje pełne empatii dla potrzeb dzieci i dorosłych podejście do rodzicielstwa, które pomaga w nawiązaniu dobrych i trwałych relacji.

W książce Autorka, czerpiąc z doświadczeń zdobytych podczas prowadzonych przez siebie warsztatów umiejętności rodzicielskich, proponuje rozwiązania wychowawczych trudności skrojone na miarę potrzeb współczesnej rodziny. Dodatkowo, dzieli się także z czytelnikami swoimi osobistymi doświadczeniami macierzyńskimi, pokazując, że:

– czasem nie da się zaspokoić wszystkich potrzeb dziecka,
– konsekwencja jest przereklamowana,
– dobra relacja owocuje na każdym etapie życia rodziny.

„Uczenie zasad bycia z innymi ludźmi, odróżnianie dobra od zła, zapewnienie bezpieczeństwa dziecku i jego otoczeniu, wyciąganie wniosków i ponoszenie konsekwencji swojego działania, poszanowanie przyjętych norm – jak to wszystko przekazać?”

Otwórz skrzynkę z narzędziami dla współczesnej rodziny i przekonaj się, jak dużo może ona zmienić w twoim życiu!

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl