O Wydawnictwie | wersja beta

Ten produkt jest niedostępny.

Opis

Ta książka to przede wszystkim znakomity przewodnik postępowania terapeutycznego opartego na rzetelnej diagnozie, której narzędzia, procedury i sposób interpretacji wyników także są szczegółowo zaprezentowane.

 „Autorzy pragną ukazać, że łączenie elementów dwóch najczęściej obecnie stosowanych modeli terapii jąkania, tj. mówienia bardziej płynnego i jąkania bardziej płynnego, jest możliwe, a w niektórych przypadkach wręcz pożądane, ponieważ wydobywając z nich to, co najlepsze, niejednokrotnie zapewnia osiągnięcie lepszych rezultatów w terapii osób jąkających się”.
                                 Z rekomendacji Jane Fraser, prezes The Stuttering Foundation of America 

   „Jąkanie pojawia się i znika, występuje w jednych sytuacjach, a nie jest obserwowane w drugich; towarzyszy wypowiedziom skierowanym do jednych osób, a nie ujawnia się w rozmowie z innymi. Ten fenomen sprawia, że terapia osób z tym zaburzeniem jest wyzwaniem zarówno dla logopedy, jak i dla samego jąkającego się. Którą z dróg terapii wybrać: trening płynności mówienia czy jąkanie bardziej płynne? A może obie, co proponują autorzy tej cieszącej się ogromną i niesłabnącą od wielu lat popularnością pozycji, pokazując jednocześnie, jak optymalnie łączyć te dwa podejścia. Ta książka to znakomity drogowskaz postępowania terapeutycznego opartego na rzetelnej diagnozie, której narzędzia, procedury i sposób interpretacji wyników także są zaprezentowane. Polecam ją wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zmagają się z problemem jąkania na co dzień. Dobrze, że ta cenna pozycja doczekała się wreszcie polskiej wersji językowej”.
                                                          
                                  Z rekomendacji dr Jolanty Góral-Półroli ze Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach

 

Autorzy: Barry Guitar, Theodore J. Peters 
Przekład z języka angielskiego: Katarzyna Gaweł

 

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl