O Wydawnictwie | wersja beta

Chcę mówić. Pomoce do rehabilitacji afazji

Wydawca: Harmonia
Dostępność: Brak towaru
Nasza cena: 35,00 zł 35.00
ilość Ilość
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Harmonia
Kod produktu: 1010

Opis

Chcę mówić. Pomoce do rehabilitacji afazji

Zestaw obejmuje teczkę w której znajdują się 372 wyrazy i ilustracje przedstawiające rzeczowniki należące do codziennego słownictwa. Pogrupowano je tematycznie, a poszczególne grupy dla ułatwienia wyróżniono kolorami. Z kartami logopedycznymi można pracować na wiele różnych sposobów, daje to możliwość uatrakcyjniania codziennych ćwiczeń.

Proces rehabilitacji osoby z afazją powinien być prowadzony w ścisłej współpracy z terapeutą, jednak wielu chorych nie ma możliwości intensywnego korzystania z terapii i jej kontynuowania przez dłuższy okres. Odpowiedzialność za systematyczne ćwiczenia spada wówczas na zdezorientowaną i bezradną rodzinę chorego. Proponowana publikacja została opracowana z myślą o pacjentach i ich rodzinach, aby wspomóc i ułatwić proces rehabilitacji. Karty logopedyczne będą przydatną pomocą w codziennych ćwiczeniach

 

Praca przygotowana przez Barbarę Der-Staszewską wypełnia lukę, jeśli chodzi o pomoce logopedyczne oferowane na rynku wydawniczym. Mało jest ciągle publikacji o charakterze praktycznym, które mogą być wykorzystane w terapii chorego z afazją. Jeszcze mniej jest pomocy przeznaczonych dla rodzin pacjentów, a to na najbliższych spoczywa ciężar utrwalania uzyskanych efektów pracy. Zestaw pomocy „Chcę mówić” będzie użyteczny dla tej grupy odbiorców.

Z recenzji dr Katarzyny Kaczorowskiej-Bray

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl