O Wydawnictwie | wersja beta

Ten produkt jest niedostępny.

Opis

Bing. Nowa kolekcja bajek
Ted Dewan
Tłumacz: Paulina Zagórska

„Oto Bing ciekawski, uroczy królik, który uwielbia zabawę! Bingowi zawsze towarzyszy jego przyjaciel i opiekun Flop. Pozostali przyjaciele Binga to Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Razem codziennie przeżywają̨ niesamowite przygody!”

W książeczce, uroczy króliczek Bing uwielbia się bawić. Ma grono oddanych przyjaciół, z którymi codziennie przeżywa niezwykłe przygody. Ta wesoła gromadka uwielbia karmić kaczki w parku, śpiewać i bawić się w chowanego. Czasem też udaje im się przygotować pyszny koktajl. Albo złapać ciuchcię do toalety. Ich opiekun Flop pomaga im we wszystkim, a czasem oni pomagają jemu. Czytając tą wspaniałą książeczkę, poznaj wszystkie przygody Binga i spółki!
W książce „Bing. Nowa kolekcja bajek” znajdują się aż cztery niezwykle bogato ilustrowane opowiadania: Kaczki, Koktajl, Zabawa w chowanego i Opieka nad Flopem. Wszystkie z nich są adaptacją tekstów autorstwa Teda Dewana. To przede wszystkim  doskonała propozycja dla ciekawych świata przedszkolaków, które znają uroczego Binga i jego przyjaciół z bajki emitowanej na kanale Mini Mini +.  Są to edukacyjne opowieści o Bingu, które w szczególny sposób pomagają dziecku poznać świat, uczą, bawią i dostarczają wzruszeń, więc spodobają się również tym maluchom, które jeszcze Binga nie znają. Wszystkie opowiadania dotyczą życia i sytuacji, z którymi dziecko mierzy się na co dzień. Podczas lektury można także dziecku wytłumaczyć wiele kwestii i wskazać, jak sobie radzić z trudnymi emocjami.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl