O Wydawnictwie | wersja beta

Ten produkt jest niedostępny.

Opis

Autyzm... Co to dla mnie znaczy?
Podręcznik z ćwiczeniami dla dzieci i dorosłych ze spektrum autyzmu
Przekład Joanna Bilmin

Autorka podręcznika przedstawia  bardzo typowe oraz  codzienne sytuacje, z którymi mają do czynienia dzieci autystyczne i ich rodziny, które maja na celu pozwolić je poznać i lepiej zrozumieć. Każdy rozdział w książce dotyczy istotnego aspektu życia, na przykład komunikacji, talentów, twórczego wyrażania siebie, uczenia się czy zawierania przyjaźni. Ostatnia część każdego rozdziału została dodatkowo napisana z myślą o rodzicach, terapeutach oraz innych ważnych dorosłych w życiu dziecka. Znajdują się tam niezwykle praktyczne sugestie oraz wartościowe pomysły, które można wykorzystać zarówno w domu, jak i w szkole.

Catherine Faherty oferuje podejście poszerzające rozumienie autyzmu – zachęca osoby autystyczne do lepszego poznawania siebie samych. Jej podręcznik jest dla dzieci autystycznych skarbnicą wiedzy, która pozwala im uświadomić sobie własną naturę, zrozumieć ją i zwiększyć poczucie własnej wartości. Taka publikacja bardzo by pomogła mojej rodzinie i mnie, kiedy byłem dzieckiem.
Dave Spicer, zdiagnozowany w wieku 46 lat

Catherine Faherty pracowała przy międzynarodowym programie TEACCH w Asheville w Północnej Karolinie w charakterze konsultantki dla rodziców, terapeutki dla dzieci i dorosłych, a także konsultantki programów szkolnych. Jest trenerką nauczycieli i innych profesjonalistów.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl