O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

AUTYZM - Zapobieganie zaburzeniom ze spektrum autyzmu, ich diagnozowanie i terapia oraz zalecenia dla rodziców

Liczba stron: 312
ISBN: 978-83-7744-132-9
Rok wydania: 2017
Wydawca: Harmonia
Dostępność: brak towaru
Nasza cena: 35,00 zł 35.00
Cena katalogowa: 39,00 zł
quantity Ilość
Ocena: 0
Producent: Harmonia
Kod produktu: 0662

Opis

AUTYZM
Zapobieganie zaburzeniom ze spektrum autyzmu, ich diagnozowanie i terapia oraz zalecenia dla rodziców
Robert Melillo

Ostatnimi czasy w zastraszającym tempie rośnie liczba przypadków zaburzeń ze spektrum autyzmu (ASD), którego nie można tłuma­czyć większą wykrywalnością czy dokładniejszymi kryteriami diagnostycznymi. Co roku rodzi się więcej dzieci z autyzmem.

Zdaniem autora niniejszej publikacji – doktora Roberta Melillo –

ASD jest efektem zespołu czynnościowe­go rozłączenia (ang. functional disconnection syndrome – FDS), czyli braku równowagi mózgu. FDS to według dok­tora Melillo stan nie tylko odwracalny, ale także taki, któ­remu można zapobiec.

Niniejsza publikacja to program prekoncepcji, czyli środków zaradczych, które należy przedsięwziąć, by zminimalizować bądź też nawet całkowicie wykluczyć ryzyko wystąpienia ASD u niepoczętego lub nienarodzonego dziecka. Jeszcze nigdy stan zdrowia przyszłych rodziców nie był tak ważny jak teraz – w czasach epidemii autyzmu.

Doktor Robert Melillo - prowadzi praktykę lekarską od ponad 25 lat i jest jednym z najbardziej uznanych światowych autorytetów w dziedzinie dziecięcych zaburzeń neurologicznych. Specjalizuje się w zaburzeniach ze spektrum autyzmu, zaburzeniu koncentracji uwagi (ADD) i ADHD, dysleksji, zespole Aspergera, zespole Tourette’a, zaburzeniu afektywnym dwubiegunowym oraz innych trudnościach związanych z uwagą, zachowaniem lub uczeniem się.

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl