O Wydawnictwie | wersja beta

ABC afazji

Wydawca: Harmonia
Dostępność: Na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Nasza cena: 9,50 zł 9.50
ilość Ilość
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Harmonia
Kod produktu: 862

Opis

ABC afazji
Katarzyna Wnukowska

Publikacja ta to rodzaj poradnika dla wszystkich, którzy z problemami afazji stykają się na co dzień, ale także dla tych osób, które chcą poznać bliżej istotę tego zaburzenia.

Autorka w książce w rzeczowy i przystępny sposób wyjaśnia, czym jest dokładnie afazja, opisuje jej przyczyny, rodzaje i przejawy, ilustrując te wiadomości przykładami wypowiedzi pacjentów. Przedstawia również problemy, z jakimi muszą się zmierzyć afatycy oraz ich bliscy w codziennym życiu, i podpowiada, jak pokonywać takie trudności. Cenne są informacje dotyczące rodzajów i przebiegu terapii, a także porady, u jakich specjalistów oraz w jakich placówkach można uzyskać wsparcie i fachową pomoc medyczną lub prawną. Czytelnik znajdzie tu też ćwiczenia wspomagające i usprawniające zdolności komunikacyjne osób z afazją oraz słowniczek najważniejszych pojęć dotyczących zaburzeń mowy.

Poradnik z pewnością będzie wartościową pozycją dla afatyków, ich rodzin, opiekunów, a także dla tych, którzy na co dzień współpracują z osobami cierpiącymi na zaburzenia mowy.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl