O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

polecane konferencje

Ogólnopolska Konferencja "W krainie dźwięków. Percepcja słuchowa i zaburzenia słuchu u dzieci"więcej
"Biało-czerwona" promocja

11 listopada obchodzimy jedno z najważniejszych polskich świąt państwowych - Narodowe Święto Niepodległości. Ten dzień to z jednej strony upamiętnienie odzyskania przez nasz kraj niepodległości i oddanie honoru wszystkim tym, którzy się to tego przyczynili, z drugiej natomiast wielka, radosna manifestacja patriotyzmu i przywiązania do biało-czerwonych barw.

Dlatego już dziś chcemy zaprosić Was na wyjątkową, BIAŁO-CZERWONĄ promocję!

Aż do 17 listopada do każdego zamówionego przez Was pakietu "Kocham Czytać. Jagoda i Janek podróżują po Polsce", wraz z dwustronną kolorową mapą Polski, dodawać będziemy książkę "Bajki bez końca", fantastyczną pozycję rozwijającą dziecięcą kreatywność.

"Kocham Czytać. Jagoda i Janek podróżują po Polsce" to nie tylko doskonała pomoc do nauki czytania. To także - a może przede wszystkim - fantastyczna podróż po Polsce. Lekcja patriotyzmu i historii dla najmłodszych.

Bohaterowie odwiedzają: Trójmiasto, Rabkę Zdrój, Zakopane, Nową Rudę, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Warszawę, Ciechanów, Białystok, Mikołajki, Kraków, Wieliczkę, Poznań, Gniezno, Lublin, Zamość, Szczecin, Świnoujście, Koszalin, Kołobrzeg, Zieloną Górę, Żagań, Olsztyn, Elbląg, Łódź, Łęczycę, Rzeszów, Łańcut, Nysę, Opole, Katowice, Żywiec, Kielce oraz Sandomierz. Poznają duże i małe miasta, kulturę i dzieje regionów.

Poznają POLSKĘ!

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl