O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Promocje

Rabaty - Mega pakiety - Zestawy prezentowe - Wyprzedaże - Książki uszkodzone - Końcówki nakładów Pokaż wszystko

polecane szkolenia

Temat: Rewolucje (nie tylko kuchenne) z afazją – praca z dzieckiem z perspektywy terapeuty i rodzicaData: 17 listopada 2017więcej
Spotkanie autorskie z prof. Bolesławem Faronem w Krakowie

Wydawnictwo Edukacyjne oraz Klub Dziennikarzy "Pod Gruszką" zapraszają.

28 października o godz. 18:00 w Klubie Dziennikarzy "Pod Gruszką" przy ul. Szczepańskiej w Krakowie odbędzie się spotkanie z prof. Bolesławem Faronem, poświęcone jego najnowszej książce - "Poeci Sądecczyzny. Antologia". Udział w nim weźmie wielu wybitnych "ludzi pióra", a wśród uczestników rozlosowanych zostanie 10 bezpłatnych egzemplarzy publikacji prof. Farona.

Przypomnijmy, że "Poeci Sądecczyzny. Antologia" zawiera 31 biogramów poetów związanych z Nowym Sączem i Ziemią Sądecką, a także wybór ich wierszy oraz bogatą bibliografię. Pozycja zachwyca krytyków językiem, poziomem naukowym oraz jakością materiału. - To książka, jakiej dotąd w Polsce jeszcze nie było - napisał w swojej recenzji prof. Wojciech Kudyba.

Publikacja ukazała się dzięki dofinansowaniu jakie Społeczno-Kulturalne Towarzystwo "Sądeczanin" otrzymało od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl