O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Promocje

Rabaty - Mega pakiety - Zestawy prezentowe - Wyprzedaże - Książki uszkodzone - Końcówki nakładów Pokaż wszystko
Szeregi wyd. 2
Szeregi wyd. 2
29,00 zł 24,00 zł
Relacje wyd. 2
Relacje wyd. 2
29,00 zł 24,00 zł
Sekwencje wyd. 2
Sekwencje wyd. 2
29,00 zł 24,00 zł
Sekwencje
Sekwencje
28,00 zł 24,00 zł
Relacje
Relacje
28,00 zł 24,00 zł
Szeregi
Szeregi
28,00 zł 24,00 zł
Gdzie jest A?
Gdzie jest A?
35,00 zł 30,00 zł
Kino, film, psychologia
Kino, film, psychologia
35,91 zł 34,00 zł
W poszukiwaniu demokracji
W poszukiwaniu demokracji
22,00 zł 17,00 zł

polecane szkolenia

Temat: Rewolucje (nie tylko kuchenne) z afazją – praca z dzieckiem z perspektywy terapeuty i rodzicaData: 17 listopada 2017więcej
Ogólnopolska Konferencja "W labiryncie słów. Afazja dziecięca i inne zaburzenia komunikacji. Objawy, diagnoza oraz terapia"

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji "W labiryncie słów. Afazja dziecięca i inne zaburzenia komunikacji. Objawy, diagnoza oraz terapia", która odbędzie się 4 października 2019 r. w Krakowie, w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego (al. 29 Listopada 46).

Program konferencji opiera się na trzech sesjach: I sesja będzie miała charakter naukowy, w II głos zabiorą terapeuci, w III sesji natomiast w imieniu dzieci z afazją i zaburzeniami komunikacji przemówią ich rodzice i opiekunowie. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy wielu znanych i cenionych specjalistów z zakresu problematyki afazji dziecięcej, zaburzeń komunikacji, opóźnionego rozwoju mowy u dzieci.

Chcemy, by konferencja "W labiryncie słów. Afazja dziecięca i inne zaburzenia komunikacji" miała wymiar społeczny i edukacyjny, byśmy mogli podzielić się praktyczną wiedzą na temat afazji i zaburzeń pokrewnych z jak najszerszą grupą zainteresowanych odbiorców.

Do współpracy i partnerstwa w promocji wydarzenia zapraszamy wszystkie podmioty: fundacje, stowarzyszenia, placówki edukacyjne i terapeutyczne, którym zależy na szerzeniu wiedzy i dobrych praktyk.

 

Program:

8.00–9.00 – Rejestracja Uczestników
9.00–9.15 – Uroczyste otwarcie Konferencji

9.15–9.45 – Wystąpienie Gościa Honorowego – prof. zw. dr hab. Marii Pąchalskiej (Kierownik Katedry Neuropsychologii, Wydział Psychologii i Nauk o Rodzinie, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego)

9.45–10.15 – Wykład otwierający – prof. UMCS dr hab. Jolanta Panasiuk (Zakład Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego UMCS w Lublinie)

Sesja I - 10.15-11.15
Diagnoza różnicowa opóźnionego rozwoju mowy i afazji rozwojowej – dr Marlena Kurowska (Kierownik Zakładu Logopedii i Emisji Głosu, Instytut Polonistyki Stosowanej UW)

Gestykulacja dziecięca prerekwizytem rozwoju mowy - dr Agnieszka Lasota (Katedra Psychologii, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie) 

dyskusja

11.15–12.00 – Przerwa kawowa

Sesja II - 12.00–13.00
Ilustracja jako skuteczne narzędzie w terapii/edukacji dziecka z afazją rozwojową – mgr Agnieszka Cugier (logopeda/terapeuta, wykładowca, współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Razem Rozkodujmy Afazję; mama dziecka z afazją rozwojową, gabinety LogAfa, Wrocław)

"Z afazją w dorosły świat…" – studium przypadku – mgr Karolina Nawrocka-Gregorczyk (logopeda/terapeuta, Ośrodek Rehabilitacji Amicus Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" w Warszawie)

dyskusja

13.00 –14.00 – Obiad

Sesja III - 14.00–15.00

Współpraca rodziców z terapeutą drogą do sukcesów dziecka - mgr Alicja Iwanowska (Centrum Terapii i Rozwoju Mowy MigaMiś Alicja Iwanowska)

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać" - czyli weźmy się za bary z afazją! – Marzena Fenert (mama afatycznej Milenki, blog KreatywneWrota.pl)

dyskusja

15.00 – Zakończenie konferencji

 

Koszt:

- rejestracja do 31 lipca - 229 zł, rodzice i studenci - 170 zł;

- rejestracja od 1 sierpnia do 31 sierpnia - 249 zł, rodzice i studenci - 186 zł;

- rejestracja od 1 września do 2 października - 299 zł, rodzice i studenci - 224 zł;

  • cena zawiera podatek VAT—23%

Cena obejmuje: certyfikat uczestnictwa, materiały konferencyjne, przerwę obiadową oraz przerwę kawową.

Rodzice dzieci z afazją oraz innymi zaburzeniami komunikacji oraz studenci*** - rabat 25% - zapisy wyłącznie mailowo: kontakt@we.pl

 

***Szczegółowa informacja dot. możliwości otrzymania rabatu 25%:

Rabat 25% otrzymują rodzice dzieci z afazją oraz innymi zaburzeniami komunikacji oraz studenci studiów lat 1-5 w wieku do 26 lat (studia podyplomowe nie uprawniają do uzyskania zniżki). W powyższych przypadkach zapisy na konferencję przyjmujemy wyłącznie drogą mailową. Zgłoszenie należy wysłać na adres kontakt@we.pl, załączając odpowiedni dokument uprawniający do zniżki: np. zdjęcie (fragmentu) dokumentu diagnozy dziecka lub zaświadczenie od logopedy/terapeuty dziecka o zdiagnozowanej afazji lub innym zaburzeniu komunikacji lub zdjęcie/skan zaświadczenia z uczelni (w przypadku studentów) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy też o podanie danych do wystawienia ewentualnej faktury (domyślnie w ww. przypadkach wystawiamy rachunki imienne).

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy (kontakt@we.pl) lub telefoniczny (tel. 12 626 07 87).

www.we.pl

 

Organizatorzy:

Wydawnictwo Edukacyjne i Niepubliczny Instytut Kształcenia Nauczycieli Wydawnictwa Edukacyjnego

Partner:

Stowarzyszenie "Razem Rozkodujmy Afazję"

Honorowy patronat:

Polskie Towarzystwo Neuropsychologiczne

Patronat:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

 

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl