O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Promocje

Rabaty - Mega pakiety - Zestawy prezentowe - Wyprzedaże - Książki uszkodzone - Końcówki nakładów Pokaż wszystko

polecane szkolenia

Temat: Rewolucje (nie tylko kuchenne) z afazją – praca z dzieckiem z perspektywy terapeuty i rodzicaData: 17 listopada 2017więcej
"Metody wsparcia i aktywizacji Seniorki/Seniora"

30 kwietnia 2019 roku o godz. 11.00 w siedzibie Stowarzyszenia SIEMACHA przy ul. Długiej 42 w Krakowie odbędzie się spotkanie z prof. Agnieszką Ogonowską, autorką publikacji "Wspieranie sprawności językowej i komunikacyjnej seniorów. W perspektywie logopedii gerontologicznej". 

Spotkanie - skierowane przede wszystkim do terapeutów pracujących na co dzień z seniorami - będzie miało charakter interaktywnego wykładu. Prof. Agnieszka Ogonowska opowie o trzech najważniejszych zagadnieniach dotyczących jakości życia osób starszych: o języku, komunikacji, a także o aktywności społecznej i ruchowej.

- Język jest fundamentem wielu procesów poznawczych oraz głównym narzędziem komunikowania o potrzebach, doświadczeniach, oczekiwaniach, uczuciach i postawach - pisze w swojej najnowszej publikacji prof. Agnieszka Ogonowska.

Aktywizacja i wsparcie osób starszych to niezwykle ważny temat w kontekście wyzwań, które stoją przed naszym, starzejącym się, społeczeństwem. Chcielibyśmy, by wykład pani prof. Agnieszki Ogonowskiej uświadomił uczestnikom, jakie działania należy podjąć, by poprawić funkcjonowanie osób starszych zarówno w sferze prywatnej, jak i publicznej.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wysłanie wiadomości na adres: marketing@we.pl.

Zapraszamy!

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl