O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Promocje

Rabaty - Mega pakiety - Zestawy prezentowe - Wyprzedaże - Książki uszkodzone - Końcówki nakładów Pokaż wszystko
Jolly Nolly - Karty pracy
Jolly Nolly - Karty pracy
29,90 zł 25,90 zł
Karty obrazkowe
Karty obrazkowe
49,90 zł 45,90 zł
Kino, film, psychologia
Kino, film, psychologia
35,10 zł 29,90 zł

polecane szkolenia

Temat: Rewolucje (nie tylko kuchenne) z afazją – praca z dzieckiem z perspektywy terapeuty i rodzicaData: 17 listopada 2017więcej
Szkolenie "Mutyzm wybiórczy – istota, diagnoza i terapia zaburzenia"

Szkolenie "Mutyzm wybiórczy – istota, diagnoza i terapia zaburzenia"

Miejsce: Kraków, Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie
ul. Jęczmienna 9, 31-268 Kraków
Czas: 25.01.2018 r. w godz. 14.30-17.30 (3 godziny dydaktyczne)

Koszt udziału: 129 zł
W cenie szkolenia certyfikat, materiały szkoleniowe oraz przerwa kawowa

Program
1. Co to jest mutyzm wybiórczy - jego istota
2. Jak rozpoznać dziecko z mutyzmem wybiórczym
3. Rola rodzica, nauczyciela, terapeuty w pracy z dzieckiem z mutyzmem wybiórczym
4. Metody pracy:

komunikacja 1:1,
metoda małych kroków,
metoda trójkąta,
planowanie programu,
generalizacja mowy.

5. Studium przypadku Tomka (6 lat, MW) – ćwiczenia praktyczne

Prowadzące: Barbara Jedynak, Alicja Iwanowska

Mgr Barbara Jedynak – logopeda, nauczyciel dyplomowany, egzaminator CKE, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz następujących studiów podyplomowych: logopedia ogólna, diagnoza i terapia dysleksji w różnych okresach życia, zarządzanie oświatą, informatyka w procesach edukacyjnych.
Zawód logopedy uprawia czynnie od 1998 roku. Doświadczenia zdobywała, pracując w żłobkach, przedszkolach, szkołach, odbywając praktyki w specjalistycznych ośrodkach. Nieustannie poszerza swoje kompetencje – aktualnie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na studiach podyplomowych neurologopedia kliniczna z wczesną interwencją logopedyczną.
Uczestniczyła w wielu kursach, szkoleniach, konferencjach i warsztatach, m.in. z zakresu: problemów rozwojowych małego dziecka i ich wpływu na rozwój mowy, wad genetycznych i ich wpływu na rozwój mowy, terapii ręki, terapii miofunkcjonalnej (gryzienie, żucie, połykanie), terapii dzieci ze spektrum autyzmu, terapii dziecka z niepłynnością mowy Palin PCI, diagnozy i terapii dysleksji, terapii osób dorosłych po udarach.

Mgr Alicja Iwanowska – logopeda, nauczyciel dyplomowany, asolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Opolskim. Posiada 25 lat stażu pracy z dziećmi, zaczynając od nauczania początkowego, poprzez kolejne specjalizacje w ramach studiów podyplomowych tj. logopedię i terapię pedagogiczną, oligofrenopedagogikę, organizację i zarządzanie oświatą. Uczestniczka szkolenia m.in. nt. Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Ponadto, aby lepiej wspierać i komunikować się z osobami głuchymi, ukończyła III-poziomowy kurs języka migowego dla pracowników służb społecznych oraz trzystopniowy kurs KSS-3 dla zaawansowanych, uzyskując kwalifikacje: tłumacza języka migowego. Członek Stowarzyszenia Osób Niesłyszących „Nysa Zgorzelec”. Uczestniczka szkolenia prowadzonego przez Maggie Johnson – współautorkę książki pod tytułem "The Selective Mutism Resurce Manual” („Dzieci, które potrafią mówić, ale tego nie robią... Mutyzm wybiórczy – istota i metody terapii”). Jako logopeda i koordynator terapii dziecka z mutyzmem wybiórczym wprowadza w tematykę zagadnienia rodziców, wychowawców i całe grona pedagogiczne. Pracuje z dzieckiem wykorzystując wiele autorskich tekstów, zabaw i gier.

 

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl