O Wydawnictwie | wersja beta

Badania nad rozwojem komunikacji niemowląt i małych dzieci

Badania nad rozwojem komunikacji niemowląt i małych dzieci

 

Wydawnictwo Edukacyjne wspiera badania naukowe nad rozwojem komunikacji niemowląt i małych dzieci

 

Jesteś rodzicem dziecka w wieku 3-18 miesięcy? Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwoju mowy twojego dziecka? Weź udział w bezpłatnym webinarze organizowanym przez Wydawnictwo Edukacyjne. Webinar poprowadzi dr Agnieszka Lasota - psycholog dziecięcy, od wielu lat zajmujący się tematyką psychologii komunikacji i emocji dzieci. Darmowy webinar dla rodziców/opiekunów dzieci do 18 miesiąca życia pt.: „10 sposobów na wspieranie rozwoju mowy dziecka do 3 lat” zostanie przeprowadzony po zakończeniu zbierania materiału do badań.

 

Dr Agnieszka Lasota prowadzi badania naukowe mające na celu opracowanie polskiej adaptacji narzędzi do oceny poziomu komunikacji niemowląt i małych dzieci. Jest to pięć kwestionariuszy dotyczących różnych sfer rozwoju małych dzieci. Udział w badaniach jest dobrowolny, w pełni anonimowy i poufny, a wyniki badań będą wykorzystane wyłącznie w celach naukowych.

 

 


Aby wziąć udział w badaniach naukowych oraz w bezpłatnym webinarze należy:
- wejść na stronę internetową: http://www.psychdim.up.krakow.pl/
– odpowiedzieć rzetelnie na pytania dotyczące Pani/Pana dziecka zawarte w kwestionariuszach,
- w Uwagach na końcu jednego z kwestionariuszy wpisać swój e-mail,

 

W ciągu kilku dni na podany adres mailowy zostanie wysłana informacja na temat szczegółowych informacji o udziale w darmowym webinarze zaplanowanym na listopad/grudzień 2020 r.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl