O Wydawnictwie | Darmowa dostawa od 200 zł! | wersja beta

Promocje

Rabaty - Mega pakiety - Zestawy prezentowe - Wyprzedaże - Książki uszkodzone - Końcówki nakładów Pokaż wszystko
Wczesna interwencja logopedyczna
Wczesna interwencja logopedyczna
106,00 zł 99,00 zł
Bing. Nowa kolekcja bajek
Bing. Nowa kolekcja bajek
27,90 zł 26,90 zł
Bajki bez końca
Bajki bez końca
19,71 zł 17,90 zł
Karty diagnozy
Karty diagnozy
26,91 zł 23,90 zł
Karty do ćwiczeń posturalnych
Karty do ćwiczeń posturalnych
25,00 zł 23,90 zł

polecane szkolenia

Temat: Rewolucje (nie tylko kuchenne) z afazją – praca z dzieckiem z perspektywy terapeuty i rodzicaData: 17 listopada 2017więcej
Strefa Rodzica

 

Uruchamiamy punkt diagnostyczny dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym! Sprawdź umiejętności językowo-komunikacyjne i psychospołeczne swojego dziecka.

Konsultacje prowadzić będzie prof. dr hab. Agnieszka Ogonowska.

Informacja i zapisy: konsultacje@we.pl, tel. 12 626 08 18

 

Zmiany w systemie polskie oświaty, a zwłaszcza obniżenie wieku szkolnego jest sporym wyzwaniem dla dziecka, jego rodziców i opiekunów, jak również pracowników szkoły. Pojawia się konieczność przygotowania dzieci do szkoły oraz wspomaganie ich rozwoju w sferach: poznawczej, emocjonalno-motywacyjnej oraz fizycznej. Dla dziecka pierwszy kontakt ze środowiskiem przedszkolnym, a potem szkołą jest bardzo dużym przeżyciem psychicznym, zwłaszcza, iż właśnie w tym okresie życia następuje jego intensywny skokowy rozwój.

Aby efektywniej udzielać dziecku pomocy i wspierać go w nowych zadaniach i rolach społecznych, proponujemy dzieciom i ich rodzicom udział w procesie diagnostycznym. Jego głównym celem jest możliwie precyzyjne określenie słabych i mocnych stron dziecka oraz zaproponowanie metod wspierania jego indywidualnego rozwoju.

Przeprowadzenie takiej diagnozy oraz wdrożenie indywidualnego programu wspierania rozwoju dziecka jest niezwykle istotne dla jego pierwszych doświadczeń przedszkolnych i dalszej kariery edukacyjnej.

Diagnoza bazuje na wywiadzie z rodzicem i rozmowie z dzieckiem, analizie wytworów dziecka, arkuszach obserwacji jego zachowań w sytuacjach społecznych i w obliczu konkretnych zadań badających jego motorykę, sprawność poznawczą, umiejętności językowo-komunikacyjne.

Procedura trwa 1,5 h. Koszt badania diagnostycznego: 180 zł
Opracowanie indywidualnego programu diagnostycznego (do dwóch tygodni od diagnozy): 350 zł

do góry
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl